Kedimi Çok Özledim :( ?

Gizli Üye
Öncelikle herkese günaydın. :(
Arkadaşlar bundan 3 sene önceydi ben 16 yaşındaydım. Yengemler kendi oturdukları apartmanın bahçesinde 2 tane yavru kedi bulmuş. 1'ini onlar sahiplenmiş. Bende o kedileri yakından görmüştüm ve diğerini çok istemiştim. Annemle de konuştular ama annem kararsız kalmıştı. İşte birgün okul çıkışı yengemler beni okuldan aldılar eve götürdüler. Kediyi eve bıraktılar. Çok tatlı bir kediydi. Fakat annem böyle birşeyi yaptığım için bana çok kızıyordu. Çünkü acele karar vermişim. İlk günler annem kediyi pek sevmiyordu böyle birşey yaptığım için banada kızıyordu ancak sonraki günler kediye yavaş yavaş alışmaya başladı. Kediyi çok sevmeye başladı sonraki haftalar. Hatta birgün kedim için okulada gitmedim :) Ancak birgün annem kediye bakamayacağını, sokağa atmamız gerektiğini söyledi. Bunun sebebi neydi anlayamadım çünkü kediyi çok seviyordu. Kedinin bakımının zor olduğunu söyledi. Zaten kedinin pisliğini ben temizliyordum yemeğini ben veriyordum suyunu ben veriyordum. Ama yinede annem beni ikna etmeyi başardı ve kediyi oturduğumuz sitenin içine bıraktık. Kediyi hergün görmeye gidiyorduk, yemeğini suyunu veriyorduk. Onu evde göremeyince çok üzülüyordum ve yakınımızda olmasına rağmen onu özlüyordum. İşte birgün yine kedinin yemeğini suyunu vermek için aşağı indim. Kedi yok. Her yeri didik didik aradım ama bulamadım. Annemde aşağı indi benden sonra. Onunlada beraber aradık yine bulamadık. O gün çok kötü oldum. Ertesi günde kediye baktım yine bulamadım. Kedim kaybolmuştu. Annemde o gün kendini biraz kötü hissetti. O gündür bu gündür hep kedimi düşünüyorum.
Ve 2 buçuk sene önce o hikayede oturduğumuz yerden ayrıldık. Artık başka bir yerde oturuyoruz. Eğer kedim hala burda olsaydı kocaman birşey olurdu yengemlerin kedisinden biliyorum onlar kedimizin kardeşini hala besliyorlar büyütüyorlar. Kedimi çok özledim. Anneme çoğu zaman bu olayı hatırlattığımda şimdiki aklım olsaydı atmazdım ona bakardım diyor. Ben kedimi aradan 3 sene geçsede bulmak istiyorum. Belki bigün eski oturduğumuz yere gidersem bulabilir miyim?
Kedimi Çok Özledim :( ?