Kavga edicek cesaretim yok nasil kazanilabilir?

Kavgayi hep son care olarak gorurum gerek duymam laflarin daha etkili olduguna inanirim ama kavga olursa ve girmem gerekirse o cesarer bende yok

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• bir erkek için zor bir durum, bizim lisedeyken boylu poslu argo ayı gibi bir çocuk sırf dediğin cesaretsizlik yüzünden onun bunun dalgasına, tacizlerine maruz kalıyordu. Benden söylemesi kendini ben korkağım diye kabullenmeye çalışma, biraz kendine özgüveninle olsun dayakda yesen , küfürde yesen kimseye kendini ezdirmeyen yoksa ezen çok olur

0|0
    0|0
    • Bende boylu poslu iri biriyim ama hayatimda nadir kavga etmisligim vardir

Erkekler Ne Diyor 2

• Hacı hep dusunuyorsun ya gerilim anında. Acaba vursam mi? Vurursam ne olur? Dayak yermiyim? Rezil olurmuyum? Veya karşıdakine kendini açıklamaya çalışırsın. Söyleyecek söz ararsin ya işte onu yapma. Bu yazdıklarım aklına gelsin ve sağlam bir yumruk çıkar. Gerisi kendi kendine. geliyor zaten. Ama kesinlikle hiçbir kavgada haksız olan taraf olma. Elinden geldiğince de kaçmaya çalış. Kavga beladan başka birşey getirmiyor.

0|0
    0|0
  • Yapı meselesidir bu.

0|0
    0|0
    • Ben de kavga etmeyi tercih etmem asla. Ama bazen patlama noktasına gelirim ve dünyayı gözüm görmez. Bazıları asla kavga etmez.

• Bende oyleyim damarima basildimi gozum doner ama o damara kadar tepki gosteremiyorum icimde hep bir tedirginlik

Yükleniyor...