Babamdan nefret ediyorum hakszmiyim?

durup dururken herseye kızan biri evde ne huzur var bişey işte olsa hep diye dua ediyorum eve para getiren kişiden başkası gelir benm için anneme bize durup Furkan kızıyor herseyden biz suçluyu z bıktım artık bundan sizde bu dua edin allah ıslah etsin diye bıktım

Güncellemeler:
eksileyenler size d eboyle biri gelir inş anlarsiniz durumu

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklısın. Anne baba insan olmazsa gelecek için çocukların yaşamlarını olumsuz yönde etkiliyorlar. Yazıklar olsun çocuklarına iyi bakmayan yakınlarına..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İletişimi kopukluğu vardır annenle , sizinle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kimse ailesinde huzursuzluk istemez. Ailece oturun konuşun, kim neyden rahatsız oluyor öğrenin. Babanın işiyle ilgili sıkıntıları olabilir, adamın psikolojisi bozulmuş olabilir. Nefret ederek sorunu çözemezsiniz.

0|0
    0|0
    • konuşmadan da anlamiyorki kendimi bildim bileli böyle bana yansıtmak zorunda değil bnde çok şeye psikolojik bozuluyor kimseden sinirimi cikarmiyorum

• İşiniz zor sizin, her insan konuşmadan anlar, babacığım desen dünya değişir. sende sanıyorum farklı değilsin savaştan yanasın. Kimseden sinirimi çıkaramıyorum ne demek ya, illa birine mi patlayacaksın, fırça atacaksın, eleştirdiğin babandan ne farkın var ki?

• yanlış okudun bnde sinirleniyorum ama kimseye kizmiyirum bagirmiyorum

• er CanIının ÖIümü Tadacağını, Ama Sadece BazıIarının Hayatı Tadacağını Öğrendim. Ben DostIarımı Ne KaIbimIe Ne de AkIımIa Severim. OIur ya KaIp Durur AkıI Unutur Ben DostIarımı RuhumIa Severim. O ne durur, ne de unutur.

0|0
    0|0
  • hep babalar suçlu olur zaten'!

0|0
    0|0
    • husuruzluk çıkartan o biz asta oluruz bize bağırır neden oldunuz diye. kendi olur yine bize bağırır yeterli mi

• Haklı degilsin

0|0
    0|0
  • Nedret etme

0|0
    0|0
  • Daddy issues...

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • geçer be canım sabret otoriteyi kendin aldığında basıp gidersin

0|0
    0|0
  • tek değilsin

0|0
    0|0
  • Ölsün öyle baba

0|0
    0|0
  • o senin baban bir imtihandasın sabır eyle..

0|0
    0|0
  • Babasızlık nedir bilir misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...