Rüyasını istedigini gibi yöneten varmı?

Rüyasını yönetmem gibi yönetenler var Nasıl yaptıklarını anlamıyorum

Hatta uyandıktan sonra tekrar uyuduğunda o rüyaya kaldığı yerden devam edenleri bile duymuştum

Burada var mı bunu yapabilen süper yetenekler?

1|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her ikisinide yapabiliyorumda, süper yetenek falan değil ya :D geçen ünlülerle yatta geziyordum, o kısmına kadar ben kontrol ettim. Sonra manyağın biri elinde bıçakla kovaladı beni, burası bende değildi :D arada hatlar karışıyor yani =)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben yapamıyorum

0|1
    0|0
  • Evet ben

0|1
    0|0
  • Ruyami kontrol edemiyorum veya uyanıp uyuyunca aynı rüyayı görmeye devam etmiyorum ama rüya görürken rüyada olduğumun farkında oluyorum. Bu da sayılır mı?

0|1
    0|0
  • Kaldigim yere devam edemiyorum fakat ruyamda ruyada oldugumun bilincinde olup yonetebiliyorum % 70 falan

0|0
    0|0
    • Burda bir başarı :))

Ben eski sevgilimin yeni sevgilisini gördüm rüyamda dövecektim dayak yedim 😂😂

Sonra uyandım 😂😂

• hayır

0|0
    0|0
  • Özellikle kabus gördüğümde yönetebiliyorum istediğim zaman uyanıyorum sonra tekrar yatıp devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Yohh

0|1
    0|0
  • evet ben yapıyorum nasıl oluyor bilmiyom çocukluğumdan beri var rüyadayken hadi şurdan da bu gelsin diyorum geliyor ama o an rüya olduğunun farkındayım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben rüyayı kontrol edebiliyorum

0|1
    0|0
    • Sende şanlısın😀

• Hahha morluk varmıydı uyandığında 😀😀

• yok :D okadarda degil reis :D

• Kaldığım yerden de devam edebiliyorum, kontrol de edebiliyorum. Hatta kabus falan olduğu zaman bazen yatakta uyuduğumun bilincinde olduğum için önüme ne tür aksiyonik şeyler çıkarsa yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • öyle şikeli rüyayı napayım çok istiyorsam sanal alemde takılırım onun yerine
    rüyada sürprizler olmalı benim bile hayal edemediğim

0|0
    0|0
  • Lucid Rüya gördüğüm olur ama ayıktığım zaman uyanırım niyeyse :D

Astral yapmışlığım var ve denemek için hazırlanıyorum. Lucid falan yanında tırı vırı

0|0
    0|0
  • bu iş için yıllarca kafa yordum hiç bir işe yaramadı

0|0
    0|0
  • Lucid rüya ruyada ken bilinçli hale gelmek var bazı yöntemleri ama bir süre sonra sıkıyor haci

0|0
    0|0
    • Nasıl yapabilirim peki?

• Obje ile yapmak en kolay tekniklerinden birisidir ama bunun için meditasyona alışkın olman ya da düzenli bir süre mediaktif durumda kalabilmen gerekir sonrasında uyumadan önce rüyanda hatırlamak için odadaki gerçek bir objeye odaklaniyorsun ve rüya esnasında o objeyi bulmaya çalışıyorsun ya da hatırlamaya ilk başlarda başardıklarını uykudan aniden uyanirsın sonrasında bilinçli duruma alıştık ca rüya yönlendirme yapabilirsin ama uyarayim bazen hiç uyanmak istemeyip gerçek hayattan soguyabiliyorsun

• Hiç başlamamak en iyisi o Zaman Tesekkürler güzel yorumun için

• o derece değil ama gözümü tekrar kapatıp devam edeblyrm bazen aynı yerden :D

0|0
    0|0
  • Var ben döndürüp tuvalete gidiyorum. Sonra kaldığım yerden devam ediyorum. 3. Sezondayim

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
Yükleniyor...