Kızlar sorum size benim gibi düşünen biriyle evlenirmiydiniz?

Ben muhafazakar biriyim, hayalim eşimle çay içip sohbet etmek, elimi tutup gözlerine bakmak, beraber kitap okumak, din hakkında sohbet etmektir, eşimin abartılı giyinmesini istemem kendide genelde sade giyinirim, dış güzelliğe pek önem vermem (pek dedim hiç demedim) yorumlarda büyük ihtimalle dış görünüşüm sorulacak 1,85 boyunda 92 kilo biriyim öyle çok göbekli değilim kalıplıyım ama hayvan gibi spor yapmış biri değilim, hayatımda hiç sevgilim olmadı bana yazan çok oldu yani bende hoşlandığımı hisstettiğim oldu ama aşkı hissetmediğimden ve ileride evleneceğim kişiye gerçekten aşkı bulmadam biriyle sevgili olacağımdan ihanet stmiş gibi olurum düşüncesindem sevgili yapmadım şimdilik bu kadar görüşlerinizi bekliyorum.

Ankette kızlar bu düşüncedeki bir erkekle, erkekler bu düşüncedeki bir kızla evlenirmiydiniz?

• Bu düşüncedeki bir inşanla evlenirdim.
    63% (12)50% (1)62% (13)Oy Ver
  • Bu düşüncedeki bir insanla evlenmezdim.
    37% (7)50% (1)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kızlar sorum size benim gibi düşünen biriyle evlenirmiydiniz?
? ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• İnançlarına bağlı sadakat duygusu olan bir gençsiniz belli ki. Gelecekteki eşinize şimdiden vefa gösteriyorsunuz. Bunlar kıymetli erdemler. Sizinle evlenmek isteyen bir çok genç kız çıkacaktır reelde. İyi bir eş olacağınız kuvvetle muhtemel. Hiç bozulmadan böyle devam etmenizi dilerim genc kardeşim. Sağlıcakla kalınız☺

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...