Selam kız arkadaşımdan ayrıldım ayrılış şeklim kötümü sizce?

selam ben bugun kız arkadaşımdan ayrıldım ve ona yalan attım işten geldikten sonra feyse girdim ve sohbeti kapattım bu ablama mesaj attı yanındamıyım diye bende ona dışarda o bir kızla buluşmaya gitti onların iş yerinden bir stajerle buluşcaktı diye söylemesini istemim ve aradan bir saat geçti ve ben sohbeti açtım ve iç mesaj yazmadı giriyor ama yazmıyor bu demektirki artk ayrıldık sizce ona gerçeği söylemelimiyim.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aklın sıra şaka mı yapmak istedin

0|0
    0|0
    • Hayır gerçekten ayrılmak istedim fakat bir insanın sevgilisinin bir başkasıyla beraber olması iç hoş değil bu duyguyu biliyorum o bana aynısını yaşattı bende olmayan bişeyi ona söyliyerek yaşatmak istedim ben öyle şey yapmam söyledim ama pişman oldum anlıycağın söylemek istiyorum ama geri döner diye söylemiyorum

• sizle biraz muhabbet etmek isterim siz ilişkilerden anlıyor gibisiniz size bişeyler sormak isterim

• anlamam ama en mantıklısı bu şu anda

• Amac ne ya cocuk musun

0|0
    0|0
    • cocuk değilim öncelikle benim amacım vicdanımı rahatlatmak bu kız bana cok kötü şeyler yaptı vicdanı sızladımı bilmem ama benim bu kucuk yalanla vıcdanım sızlıyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...