Annesiz nekadar zor biliyor musunuz?

Annesiz ne zor... 1 haftadir annem yok sehir disinda. Butun yuk benim sirtimda. Aileyi ben topluyorum. Kahirlarini ben cekiyorum... Annem oldugu zaman hepsi annemin sirtinda..
Annemin cektiklerini bir kez daha cok iyi anladim... Bu yuzden hep migreni tutuyor... bu yuzden keske olmasaydim diyor... Ah annem ah... kurban olam ben sana :(
cok ozledim annemi...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Anneyi bilmem ama babada çok iyi bilgim var.
    13 yaşındayken annemle babam ayrıldı annemle kardeşime bakmak bana düşmüş gibi hisetim ve de öylede oldu umursamaz bir babanın sağ ama ölü gibi davranan bir babanın evladıyım arayıp sormayan ağzından sevgi kelimesi çıkmayan bir insanın evladıyım
    7. Sınıftan beri elimden ne geldiyse her türlü işte de çalıştım şofben reziztansçısında çalıştım marangoz da çalıştım büfede çalıştım internet Cafe işletim şimdide 4 senedir de 3 boyut çizim işindeyim annemle kardeşime eve ekmek götürmek zorunluluğum vardı annemin durumu yok diye bel fıtığından ameliyat olması gerekiyordu ve sigortasına yoktu 2 sene boyunca her gece saat 2-4 arası beline masaj yapardım sadece Ağrı'sının olduğu bölge dağılıp rahatşasın diye iş yerlerinde her ay fazladan 120 saat mesai yaptığım Zaman'larda oldu yani anneyi bilmem ama babayı iyi bilirim buda böyle bir anım he şimdi mi allah a şükür durumumuzda iyi Sağlığımızda iyi sabır olmadan ele bişey geçmiyor bunu anladım 7-8 yıl içerisinde nerden nereye geldiğime bakıyorum allah varsa dilinde herşey kolay gelir ✌🏼️

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ömür boyu annesiz olanlar var birde.

0|0
    0|0
  • annesiz zor degil

0|0
    0|0
  • Annelik / ev kadınlığı çok zor iş / bunu bende hissediyorum, biliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...