Arkadaşlar, bulunduğu ortamda dalga geçilen birisi sizce kendisiyle dalga geçilmemesi için neler yapmalıdır?

Arkadaşlar, bulunduğu ortamda dalga geçilen birisi sizce kendisiyle dalga geçilmemesi için neler yapmalıdır? Nasıl davranmalı, nelere özen göstermeli, nasıl tepkiler vermelidir?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendinle dalga geç onlar bunu yapmadan sen yap sonra zaten onlar sıkıırlar yapmazlar bidaha. Bide warya bölelerinin ağzına kürekle vurmak lazım ya -.-

0|1
    0|0
    • Kendim için sormadım ama çok sevdiğim bir arkadaşım bana sorup duruyor :) Kendinle dalga geçmek nasıl olur peki?

• Ya mesela bana egoist diyo arkadaşlarım ve bunu milletin içinde sölediklerinde insanlar bana karşı kötü düşüncelere sahip oluyo sinir oluyorum bu yaptıklarına bu yüzden kendi ortamlarımızda açılın bitaneci egoistiniz geliyo , egom yine tavan , egomla ezerim tarzı şeyler sölüyorum onlar demeden bn sölüyorum hep beraber gülüyoruz sonra konu kapanıyo kırılan darılan olmuyo :D

• anladım, iyiymiş :)

En İyi Erkek Görüşü

• Hem zihinsel hemde bedensel caydırıcılığın yoksa genelde dalga gecerler bunları olmaması icin ikiside olmakı yani pısırık olma kimse güclü değildir cünkü güclü olan insan ezmez

0|1
    0|0
    • Ben değil sevdiğim bir arkadaşım :) Hem zihinsel hem bedensel caydırıcılıklar ne şekillerde yapılır peki?

• Ya iste sessizlerin üstüne cok giderler birde zayıf yapılı insanları ezmeye calısırlar bu heryerde böyledir

• Evet o durumdakilere çok yapılır da bu bahsettiğim arkadaşım güçlü yapılıdır, sessiz de değildir haktan adaletten yanadır her adaletsizlik görünce düzeltmeye çalışır, altta kalmayı hiç sevmez ve bir de sinirlerine hakim olamaz hemen cevap veriri, tepki verir ve hemen parlar... Bu durumda olan biri sence neler yapmalıdır?

Kızlar Ne Diyor 2

• Şahsen bana yapilsa bir gulerim iki gulerim uc olmasin valla yerin dibine gomerim akli vasina gelir,😉

0|1
    0|0
  • Kim dalga geçiyorsa çak yumruğu

0|1
    0|0
    • ben değil sevdiğim bir arkadaşım :) yumruğu açkmak daha kötü şeylere neden olmaz mı peki?

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle kelime dağarcığını geliştirmelisin biraz kitap oku ve çabuk cevap ol bide sinirlerine hakim olmayı dene

0|1
    0|0
    • Kelime dağarcığı ne alaka? Ben değilim sevdiğim arkadaşım.. Çabuk cevaptır da sinirlerine hakim olamaz hemen parlar, cevabını verir.. Altta kalmaz yani..

• o zman arkadaş ortamını değiştirsin madem zeki ezdirmesin alay konusu olmasın o da olmuyosa çeksin bu elemanı kenara konuşsun benim duygularımla oynama desin

• eleman bir değil iki değil aslında seviliyor da ama.. sinir etmeyi seviyorlar herhalde.. Çıkamadım işin içinden çok da seviyorum çocuğu ama çözüm oalmıyorum tam oalrak..

Yükleniyor...