Kızlar, karşı cinsten parasına ve mesleğine önem veriyor mu?

Bir kaç soru da mesleğimin Gassal ( ölü yıkayan) yazdım 4 kişi engelledi

2 kişi iyy korkunç sen yorum yapma demişti.

Başka soruda subay , silah mühendisi ve holding patronun oğluyum yazdım m 11 kişi takip göndermişti:-D

Biri bana anlatamaz kızların paradan pulda gözü olmadığını.

8|3
119|46

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 118

• Tabii ki önem veriyoruz.
    Mafya falan deseler ben de direk engellerim mesela. Ya da tutup da at yarışıyla geçinen adamı ben ne yapayım?
    Ya da alkol satan bir dükkanda çalışıyordur. Vs... gözüm görmesin bunları. Ya da başka bir işe girsin ille beni istiyorsa.

Bir kadının kocası üzerindeki en büyük hakkı helal kazançtır. Çünkü ailenin nafakasını baba getirir.

1|3
    0|0
  • Yahu holding patronu oğlunun burda işi ne :/ hem olsa da niye millete yayın etsin bunu :/ buna inanan saflıkta birileri varsa kaçırmayaydın :D

Ölü yıkayandan tabi korkarlar bizim komşu kadın vardı ona da psikopat gözüyle baktıydım :D

erkeklerin sanki para da gözü yok :/ sen de beni buna inandıramazsın -_- parayı bulunca ilk önce hanımı değiştirirsiniz olm siz -_-

1|1
    0|0
    • Ölü yıkayandan tabi korkarlar bizim komşu kadın vardı ona da psikopat gözüyle baktıydım

ahahahaa :D :D buna cok guldum ya

• Wallah herkes hersey para degildir diyor yaa palavraya gerek yokk iyi görünmeyede gerek yok. Para olmazsa mutlulukda olmaz saglilda olmaz huzurda olmaz. Sevdigimle saman seyranlik olur diyenlerede git samanliga sevdiginöe bes kurussuz bak bakalimm aclikdan kafayi yiyip sevdigine satasmiyormusun. Paran olmadimi sagliginida koruyamazsin yemekde ilacda alamazsin mutluda olamazsin dört duvar icinde. Herseyyy bu devirde parayla oluyor herseyi para degil diyenler benkm gözümde palavraci lafda iyi olanlar ancaa. Hersey paradirr gelecekde saglikda mutlulukda huzurda. Para yoksa hic biri yoktur. Bu erkek icinde kadin icinde. Gercekci olun biraz hayal dünyasina fazla kaptirmayin kendinizi

0|1
    0|0
  • Bence parayla alakali degil. Ben mesela gassal olarak calisan biriyle evlenmek istemem. Cunku igrenirim, oluler eline yapismiyor dogru, ama ne bileyim rahatsiz olurum.
    bir de sevgili/es adayi kafa dengi olmali. Ortak konusabilecegimiz mevzular olmali. Mesela, egitimli bir kizla pazarda meyva satan biri (sakin yanlis anlamayin, bu mesleyi assagilamak icin soylemiyorum) anlasamaz. O tur yerlerde calisan insanlarin cogu argo ve kufurlu konusur. Bence paradan daha cok meslek onemli. Ben 1000 tl kazanan bir ogretmeni es adayi olarak 5000 tl kazanan gassala tercih ederdim.

0|1
    0|0
  • Sps lerde insanların mesleklerine göre takip etmek/engellemek, yorum yapmasını veya yapmamasını istemek bence komik hatta çok komik.
    Herkesin kazandığı kendine der geçerim.

1|1
    0|0
  • kızlar da erkekler de paraya önem verirler. kim vermez ki?
    yıllarca okumanın, eşek gibi çalışmanın sadece zenginleşmek istemekle alakası var, karşı cinsle ilişkiler de buna dahil.

0|1
    0|0
  • Ya mesela ben sevgilimin işine ve maaşına önem vermem (yada eşimin vs). Ama mühendis olması benim için iyi olurdu kafa yapımızın uyuşması açısından. Ama yinede mesela benden az kazansa hatta kat be kat az kazansa yinede umrumda olmaz. Ama orada yazdığın gibi asker polis olmasını hada zengin birinin oğlu olmasını da istemezdim açıkçası. İlki yani devamlı o kişiyi kaybetme korkusuyla yaşayamazdım. Ikinciside yani zorluklarla karşılaşınca ayakta durabilecek biri olması daha iyi olur bence. Yeri gelir kiramızı ödeyemeyiz yeri gelir çok paramız olur. Hayat böyle inişli çıkışlı sonuçta. :) ^-^

0|1
    0|0
  • Meslek önemli bir konu bana göre meslekler denk olmalı mühendis- mühendis doktor-öğretmen gibi bunlarda sorun olmaz ama aralarında baya fark olan mesleklerde sorun olur diye düşünüyorum. Gelirde eşit olmalı çünkü yıllar geçtikçe eğer bir taraf az kazanıyorsa çok kazanan taraf bunu kullanmaya başlar kavgalarda dile getiri diye düşünüyorum etrafımdaki evliliklerde bu kavga çok oluyor bu eve benim param daha fazla giriyor bu evde benim söz hakkım daha fazla vs vs bu yüzden denk olmalı

0|1
    0|0
  • Zor ve sabır gerektiren bir meslek. Ayakta alkisliyorum seni. Her yiğidin harci degil bu isi yapmak. Bakma sen oyle yapan insanlara.

0|1
    0|0
  • Parayi sevmem esimle para icin evlenmedim zaten evlendigimizde parasi yoktu..
    Ayrica gassallik kadar minnet duydugum bir meslek yok cok severim gassallari olumun her turlusunu gorur ve obret alacaklari bir malikhane olur...
    RABBIM hayirli kazanc nasip etsin

0|2
    0|0
  • Silah mühendisi olduğun soruyu görmüştüm evet. Herkes ay ne güzel diyordu da😂 çok saçma sonuçta meslek meslektir abi.

1|1
    0|0
  • Önce karaktere bakılır guzelse sevilir sonra karaktere güvenen kız ilerisi için bir ev kurduğunda ikisi bir yuvayı geçindirebilecek mi çocuğa bakabilecek aile. olabilecek mi diye mesleğe bakar benim açimdan böyle ama meslek olarak çok aşırı ayırt etmem geliri orta olsun yeter ev gecindirir mi mesele bu sonuçta afedersiniz kasarlar bakar o da para yemek için net.

0|1
    0|0
  • Parasina degil ama meslegine onem verilir. Yani herhangi bir memur olur cok para almaz bu sorun degil ama ne yaptigi belli olmayan biriyle trilyonlar kazaniyo olsa da düsünmem ben

0|1
    0|0
  • Dikkat edip incelemeleri ilginç.

1|1
    0|0
  • Gercek meslegin o ise eger Ya bence itici değil ozellikle ben antropolojiyle ilgileniyorum sen eti olanlarla ben kemiklerle meslek olarak secmedim turkiyede olanak yok diye ama kitapları okuyorum hosuma gidiyo cinayetler kriminoloji cesetler falan bence el emegi olan her ise saygi duyulmali ozellikle sizin gibi isi zor olanlara tabi isin o ise bastada dedigim gibi 😊 para konusuna gelince benim umrumda degil hatta cogu sevgil yemek ismarĺadim onlarin almasini sevmiyorum ve bana hediye alirsaniz ayrlirm da demistim para umrum degil benim 😊tum kizlari ayni kefeye koyma lutfen

0|1
    0|0
  • Herkes bişeylere önem veriyor bu hayatta. Bu devirde maddi konuda önemli ama her şey de para değil

0|1
    0|0
  • Herkes aynı degildir ama onem verenlerde var en azından parası olmalı bir aile ev gecindırcek kadar

1|1
    0|0
  • Herkesin parada gozu vardir. Kimin az kiminin cok.

0|1
    0|0
  • Güzel tespit olmuş :) herkes için olmasa da ewet genel olarak böyle yapıda olanlarımız çok maalesef.

0|2
    0|0
  • Verir verir.:d

0|1
    0|0
  • Birazcık

0|1
    0|0
  • Ben sadece korkmuyo musun demiştim😎 Parada pulda gözüm yok demek ki😄😄

0|1
    0|0
  • Ilk defa bu meslek mensubu ile tanışmış oluyorum. Dünyayı eminim çok farklı görüyorsun. Ben ancak ölü embriyo hastanede gördüm enteresan olanı ne korkmadım ne iğrendim. Tuhaf bir duygu

0|1
    0|0
  • cogu onem verıyor dostum :(

0|1
    0|0
  • Paradan değil meslekten kaynaklanıyor olabilir saygım sonsuz fakat azıcık tırsıyo insan

0|1
    0|0
  • E şimdi😂meslek takıntısı bende de var onlarında maaş durumu iyi şimdi bende mi paragöz oldum🙈da mesleğin baya ilginç doğrusu neden tercih ettin

0|1
    0|0
  • Çok bir önemi yok ama illegal işler yapan birini istemezdim

0|1
    0|0
  • ya tüylerim ürperdi korkarım ben olsam bende kaçardım parayla alakası yok trilyonlar alsan bile kaçardım

0|1
    0|0
  • Açıkçası saçma şirket sahibi olsan ne yazar gassal olsan ne yazar karakterin olmadıktan sonra. Para iyidir hoştur ama tek başına bir işe yaramaz bir kere sen olumu bilen birisindir ona göre hareket edersin bence bir adam daha ondesin olumu hiç hatırlamayan birine göre

0|1
    0|0
  • :) sende az değilsin ama gassal'anedenöyle tepkiverdiler anlamad8m, neticede hepimiz öleceğiz..

0|1
    0|0
    • :-D oda bir meslek ama

• Kucumsedigimden değil aşmış insanlar. ..

• Kızlar Devam
    88

Erkekler Ne Diyor 45

• Kızlar şairlere aşık olup mütahitlerle evlenirler 😂😂

1|5
    0|0
  • senin bu çılgın ironilerin ve bazı soruların gerçekten ibret verici.. ve halen atlayanların da olması çok güldürücü.. gassal a engellemeler süpermiş :D

0|1
    0|0
  • Cok haklısın katılıyorum kanks

1|1
    0|0
  • Bende yüksek mühendisim diyorum takip eden olmuyor. en iyisi bende porşhe satan galeri sahibinin oğluyum diyim :))

0|1
    0|0
  • Alçaklık başka birşey değil. Bende noterlikte imza yetkili noter vekiliyim noter zaten babam. Sahibinden satılıkları bekliyorum. Not: Param hepinize yeter: Sen, seni zengin koca bul diye fiştikleyen sana sözde akıl veren o koca kafalı baban, anan ve kaşarlaşmış gurme kankan:))

0|1
    0|0
  • Verirler.

0|3
    0|0
  • Money talks :D

0|2
    0|0
  • Abi para herşeydir bunu biliyoruz hepimiz mesleğin bir önemi yok ben okudum kendi mesleğimi yapmıyorum ama babadan dededen kalan para çok azıcık gösterdin mi uçuyolar onlarda haklı

0|1
    0|0
  • Gerçekler bunlar gerçekler.😄
    O yüzden gassalım dedikten sonra gece sınırsız lokum yiyebiliyorum diye de eklersen daha cezbedici olabilir.😄

0|1
    0|0
  • bak şimdi sen kızlara kızıyorsun paraya göre kişiye davranıyorlar diye sende şu sorum cvp ver sen dış görünüşe göre karşındakine davranmıyormusun 140 150 kilo bir kızla evlenirmisin bu gibi kıyaslamalar gereksiz bu tarz kişiler her zaman olucak sen içinden senin görüşüne uygun olan kişilerle arkadaşlık yaparsın olur biter

0|1
    0|0
  • vermiyor bence

0|1
    0|0
  • Pırının pık bir inimi yikkk diyen kızların birçoğu 14 Şubatta Demet Akalın tek taşından istiyor uyandırıyım😬

0|1
    0|0
  • Ben çiftçiyim manavım işçiyim işsizim dedim eziklemek için mesaj attılar :)
    Buna ne diyorsun? :)
    Böyle insanların olduğu bir dünyada yaşamak istemiyorum ben ya

1|1
    0|0
  • Gassal olmak İçin ne okuyoruz? 😄😄

0|1
    0|0
  • Sevmediklerinin üstüne direk soğuk suyu döküyosun dimi :)

0|1
    0|0
  • Yoh canim heç olur mu

0|1
    0|0
  • Bir insan neden mesleğinden dolayı engellenir ki? :/ benden aylardır diyorum bunların kafasında sorun var...
    Asıl meseleye gelirsek.. Paraya herkes önem veriyor... Sonuçta bu dünyada her şey parayla... Herkes iyi yaşamak ister...

0|1
    0|0
  • Anlatılmaz 😀 gassal kötü meslek değilki bilmiyorlarki en son vücudunu onların yıkayacağını 😀

0|1
    0|0
  • Parası olmayan değer mi görüyo adeletsiz adaletsiz

0|1
    0|0
  • malumunuz ye kurkum ye devrinde yasiyoruz

ama sende oyle gassal falan dersen korkarlar be dostum ya :D

0|1
    0|0
  • Ya bu yapılırmı ben bişey düşündüğümde kokusuyla düşünürüm ölü yıkayan dediğinde resmen kokusu geldi midem bulandı 😣😒

0|1
    0|0
  • Baba ölüsünü dirisini s. Lafına hiç şahitlik oldunmu snsnjssjjjsjd

0|1
    0|0
  • Kesinlikle verirler.

0|1
    0|0
  • parayı araç dışında görenlere acıyorum =)

0|1
    0|0
  • Kezban cok burda reis dofal olarak meslegine ve parana bakiyor

0|1
    0|0
  • Para amaç aleti oldu sanırım bu devir de. Para varsa her şeyin var demek ama huzurun yok olmasıdır az para çok huzur. Çok para dert denektir...

0|1
    0|0
  • Dünyanın en çıkarcı varlıkları kadınlardır.

0|1
    0|0
  • Boş insan onlar.

0|1
    0|0
  • İnsanlar harcayamayacağından çok para kazanıyor.
    Oturamayacağından çok ev satın alıyor.
    İhtiyacın kadar kazan yeterli.

Fazlasında gözü olan insan zaten dünya gibi boş insandır :)

0|1
    0|0
  • ölü yıkayan acayip bişey ya :D , ben bile engel atardım ahaha :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    15
Yükleniyor...