Babam ve kayınvalidemin aşkı?

3 çocuklu ailenin, ortanca kızıyım. Abim ver kardeşim yıllar önce gurbete gittiler, yurt dışında kendilerine hayat kurdular. Ben ailemle kaldım. Üniversiteyi bitirdim. Babam emekli bir işçiydi, annemse ev hanımı. Daha sonra babam taşındığımız yeni şehirde kendini birden bire gece hayatına kaptırdı. Geceleri ıldır ışık parlayan, içkinin kumarın eksik olmadığı barların birinde bir doktora aşık oluverdi birden. Babam gizli gizli onunla görüşmeye başladı. Benim bundan erkek arkadaşım sayesinde haberim oldu. Sen bunları nasıl biliyorsun, diye sorduğumda da ser verdi sır vermedi. Sonra yakın bir arkadaşımdan öğrendim ki o da barlardan çıkmıyormuş, tıpkı babam gibi. Güzel kızlarla flörtleşmeler falan... o da ilk ve en büyük kalp kırıklığım oldu. Neyse gel gelelim bir gün annemle ben alışverişe gidecek, babam evde kalacaktı. Ama içime bir kurt Bu arada bu aralar 20li yaşlarımdaydım. düştü ve annemle birlikte taksiye binerken "sen git, ben son ödevimi de bitirip öyle geleceğim" diyerek emektar anamı alışveriş merkezine yolladım. Sonra denize sıfır ama 2 odalı fakirhane evimizin arka köşesine saklanıp o kadını beklemeye başladım. Yanılmıyordum, doktor hanım geldi ve direk babamın kucağına atladı. Birlikte çok edepsiz şeyler yaptılar. Ben de sustum, babama birşey dememeye karar verdim. Sonra aradım taradım bu kadının çocuğuyla ilişki kurdum. Çok geçmeden bana evlenme teklifi etmesini sağladım, çocuk bana sırılsıklam aşıktı ama ben değildim neticesinde bir intikam planım vardı. Neyse ailelerimizi tanıştırmak üzere bir restoranda toplandığımızda babam da haliyle doktor hanımı gördü. Muhtemelen o ana kadar ilişkilerini sürdürmüşlerdi. İkisi de ne yapcaklarını bilemeden, gözleri buğulu bir şekilde birbirlerini hiç tanımıyorlarmış gibi tokalaştılar, kadının gözleri doldu elini titreterek geri çekildi. Gariban anam ise oğlanı çok sevmişti, neticesinde tam istediği gibi bir çift olmuştuk. O başarılı bir mimar bense iyi bir anaokulu öğretmeni olmuştum. Çok geçmeden dünya evine girdik. Ama o pis doktor kadına da benim yaşadığım acının aynısını yaşatmaya yemin etmiştim bir kere, bunu da oğlunu aldatarak yapacaktım. Kocamı aşık olmasam da seviyordum ama hiçbir şeyden haberi olmayan gariban anamın inkitamını almak için herşeyi yapacaktım. Ama önce akıllı olmalı, kocamdan çocuk yapmalıydım ki beni kapı dışarı ettiğinde ortada kalakalmıyım. Ben de hamile kaldığıma emin olduktan sonra, işten çıktığım her gün sokaklarda dolaştım, barlara gittim. Şansım yaver gitmiş olacaktı ki zengin ve bekar bir iş adamıyla sevgili olduk. Ona da aşık değildim. hikayemi, doktor kadından intikam almak için böyle bir oyun yaptığımı biliyordu ama bana körü körüne aşık olmuştu. Bunları bildiği halde bırakmadı beni. Bir gün dedi ki; intikamını al, kocanı ben evde varken çağır ve bizi yakalamasını sağla. Nitekim de öyle yaptım ve kocam geldiğinde çılgına döndü. İş adamı sevgilim çılgına dönen kocamın bana zarar vermesini engelleyerek apar topar dışarı attı ve kocam anasının evine gitti. Bu arada kocama mesaj atarak hamile olduğumu, boşanma dilekçesini yollayacağımı söyledim. Sonra pislik doktor kadın bana tehdit mesajları atmaya, beni çocuğumu aldırmam için zorlamaya başladı. Ama kocam müdahele etti ve hamile olduğum için yumuşadı çocuklarım bensiz büyümesin diyerek beni tekrar bağrına bastı, içindeki ihanete uğramışlık ateşini söndürmeye çalıştı. Ben de bu arada pis doktor hanımla gizli bir yerde buluşarak her şeyi neden yaptığımı anlattım. Ağladı, keşke benden intikam almak için oğlumu kullanmasaydın dedi. Ben de senin bu ağlamanı gördüm ya benim için değdi dedim. Yeminler etti, babamla aileleri bir araya getirdiğim gün ayrıldıklarını söyledi ve bir daha oğlunu incitmemem için bana yalvardı. Ben de tamam dedim öyle olsun. Bundan sonra oğluna iyi bir eş, torunlarına iyi bir anne olacağım dedim. Ondan sonra da iş adamı sevgilimle ayrıldık neticesinde kocamın çocuğunu taşıyordum ve bu daha ağır basıyordu. Anlayışla karşıladı, bana olan aşkını içine gömdü ve başka bir şehre yerleşti benden uzak olmak için. Aradan 7 sene geçti, size şu anki halimizin resmini atıyorum. Halen daha benim, doktor hanımın ve kocamın içi paramparçadır eminim ama her şeye rağmen mutluluk rolü yapıyoruz. En öndeki uzun siyah saçlı benim, yanımdaki gariban anam, diğer yanımdaki ihanete uğramış ama çocuklarıiçin beni bağrına basmış kızıl kafalı olan adam da kocam. Öndekiler çocuklarımız. Arkada da pis doktor kayınvalidem ve hain babam. Fakat kayınvalidem halen babama ağzının salyası akarak bakıyor. Sizce de halen ihanetin devam ettiğini bir göstergesi olabilir mi?

Babam ve kayınvalidemin aşkı?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar işsizim ki bunu sonuna kadar okudum 😂

2|0
    0|0
    • peki sonunda resmi görünce mi anladın gerçek olmadığını yoksa daha önce anlamış mıydın asgh

• o zaman eig verelim sana :D bu işkenceye sonuna kadar katlanmışsın ashj

• Ahahha teşekkürler 😊

En İyi Kız Görüşü

• Sıkılmadan okudum ya helal olsun emeğine sağlık 😃 saçma sapan sorulardan iyidir bir hikaye 👍

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Oyssss ne yazdın be öyle

1|0
    0|0
  • Sabah kalkıp yüzümü yıkadım dan başlamanı beklerdik konu çok eksik. :/

1|0
    0|0
    • olur bir dahakine öyle yaparım

• Güzel sallamissin

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki ama evet :(

0|0
    0|0
  • Herkes deliye bu site akıllıya hasret gidecek.. aha buraya yazdım.

0|0
    0|0
    • saçma sapan nasılım sorularından sonra bu oldukça akıllı bir soru oldu.

• Bu ne destan olmuş ne dertliymissin kustun resmen

1|0
    0|0
    • çok dertliyim yaa :/

• Ya yaşın da genç yaşına gore çok dert alma ustune belli bir kapasitenin var yegenim

• haklısınız :(

Kızlar Ne Diyor 8

• Very nice senaryo

1|0
    0|0
  • Abi sonuna kadar okudum allah kahretmesin ne salağım ahdhdh

1|0
    0|0
    • yok canım estafurullah ben biraz fazla kaptırıp yazdım bunu asdgh

• Okudum resmen inanamiyorum😄

1|0
    0|0
    • ahaha ben de oturup şunu yazdığıma inanamıyorum :D

• Gercektende yasanmis bir olaymi bu yaa

• yok canım :D alttaki resim zaten gerçek olmadığını gösteriyor, Simste yaptım ben bunları, oyunda :)

• okuyamadım 😩

1|0
    0|0
  • Bu bence iyi senaryo olur dram offf nefret ederim ama konu sağlam yani

1|0
    0|0
  • Hikayeye bak😄

1|0
    0|0
  • Çocuk

0|0
    0|0