Babama bile güvenemiyorum?

Ya nereye baksam kadına şiddet tecavüz aldatma bana hiç bunlar olmadi ama artik hiç güvenmiyorum evlenmek istemiyorum artık bütün erkekler bana aynı geliyor mesela tv izliyoruz tvde kadin çıkıyor normalde babam açık ahlaksiz seyler izletmiyor ama liseli kizlar falan mesela diyorum kesin bunlara bakıyor yolda kadinlara bakıyor gibime geliyor sonra böyle düşündüğüm için pisman oluyor bu düşüncelerimi nasıl yeneceğim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Annenede öyle baktıgı için sen doğmuşun, şimdi cıktıgın kişiyimi eleştiriyorsun çok ayıp.

0|0
    0|0
    • Annem karısı her baktığı kişi karısı olmayacak ayrıca ben babamdan çıkmadım yorumunda tek mantıklı yer ayıp demen çünkü böyle düşünmem yüzünden

• çok ketun ve stresli bir yapın var bu seni karamsar ruh haline itebilir. Piskolojik olarak etkilendiğin olayları hayatında noktalar haline getirme oluşuna ve gidişine bırak bence, Hayat devam ediyor şu dünyada o akdar çok şeyler dönüyorki bir görsen ve şahit olsan koşar babana sarılır ve birlikte bakalım derdin.

• ya ya oyle. Neyse

Erkekler Ne Diyor 4

• Babana bile güvenme evet ama senin kalbin önemli olan siz ne iseniz evleneceğiniz kiside öyle olur nasipse evlenirsiniz korkmayın kimse bunun önüne gecemez. Bu düşünceler genelde bayanlarda var zaten...

0|0
    0|0
  • ben kendimden çok babama güvenirim

0|0
    0|0
  • mnYaglsma en iyisi herkezi bir sanma agzından cıkan kulagn duysun nasıl babama bile gvnmiyom baban o snn babn

0|0
    0|0
  • Kızlar sanki aldatmıyor erkeklere bakmıyor

0|0
    0|0
    • O zaman sizde onlar için dusunun beni kızlar ilgilendirmiyor

• Evlenmemek en iyisi o zaman

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...