Annemle sürekli kavga ediyoruz?

Salak tam bir salak beni anlamıyor. Banyo yapıyorum. Su soğuk ısıtmıyor bozulmuş diyorum bozuk ben cıkıyorum banyodan diiyorum odamda giyincem gel yaptım diye bağırıyor istemiyorum çıktım diyorum 20-30 kere bağırıyor sonra ben gelmicem diye bağırıncada bağırma diye bana kızıyor haksız olduğunu kabul etmeyip gelip gelip kızıyor 3 saatir deli etti bende sus artık... ospu dedim. Konuşmuyor şimdi nörolojik beyin hastalığı var hasta olduğunu kabul etmiyor hergün beni deli ediyor babamıda deli ediyor kardeşimide ediyor. Sonrada bize siz delisiniz beni siz delirtiyorsunuz diyor. Yeter artık ya yeter napıyım ben?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen nekadar saygısız terbiyesiz bir evlatsın ya Kimseye geddua etmem sana etmek gelfi şu an içimden Allah seni ıslah etsin. Annen senin banyo duyunu ayarlamak xorundamı gidin tamir ettirin. Arsız seni ben o annenin yerinde olsam seni ıslak odunla döverim. Otur biraz fülün o kadıncağz seni karnında taşımış o foğum sancıları nasıl haberin var mı senin? doğurmuş gece uykusuz kalmış haftalığını çekmiş bin nir derdini çekmiş bide Annesini koriycağna ettiği kaglara bak. Allah seni ıslah etsin. Sakın bana cvp verme terbiyesiz

1|1
    0|0
    • Ağzı olan konuşuyor benim annemin neler yaptığını bilmiyorsunuz. Siz sadece konuşun hepinizin Allah belasını versin.

En İyi Erkek Görüşü

• valla başkalarına yaptığın yorumlara bakılınca muhtemelen bana da benzer şiddette cevap vereceğine eminim. Ama öncelikle o senin annen, bu kadar kötü şekilde anlatıyorsun fakat söylediklerinde tutarsız taraflar var.

Babanın psikolog olduğunu söylemişsin, eğer öyleyse aklı başında bir insan olması gerekir. Annenin bu kadar problemli olduğunu görüp sizi hala onun yanında bırakması çok da inanılacak bir durum değil. Eğer farkında değilse bunu ona anlat ve kendisinden yardım iste, burada sana babandan daha çok yardımcı olabilecek kimse olduğunu sanmıyorum.

eğer ki baban umursamıyorsa başka akrabalarından yarıdm iste, o da olmadı polise git, bir çok çocuk hakları dernekleri var, onlara başvur.

Sonuç olarak benim kişisel düşünceme gelirsek, ben senin bu bahsettiğin yaşlarda olmadığını ve ergenlik bunalımında olduğunu düşünüyorum. Öncelikle senin bir psikolojik detek almanı öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne olursa olsun anneye salak denmez !! Vurcan ağzına bir tane.

0|1
    0|0
    • Ağzı olan konuşuyor benim annemin neler yaptığını bilmiyorsunuz. Siz sadece konuşun hepinizin Allah belasını versin. Senin ağzına vurmak lazım.

• annem şizofren gibi diyorum okul hayatımı bitirdi hangi anne oğlunu gece gündüz sopayla dövüyor? siz manyakmısınz ne kadar zor bir yaşantıdayım bende salak gibi buraya yazdım. Ne kadar malım. İyi sen haklısın git işine ne bok yersen ye

• kız haklı

• Eminim ki yeni yaşanan bir olay ve o anlık sinirle buraya yazıyorsun ve sinirini patlamak içinde "salak" gibi kelimeler kullanıyorsun. Biraz sakin olur musun kuzu? Sakinleştiğinde konuşalım. Eğer anlık sinirle annenin yüzüne bu takım şeyler söylersen sonrasında üzülürsün ve zamanı geri almak istersin. Sadece iki saat sonrasını düşün ve kendine hakim olmaya çalış.

0|1
    0|0
    • Ağzı olan konuşuyor benim annemin neler yaptığını bilmiyorsunuz. Siz sadece konuşun hepinizin Allah belasını versin.

• annem beni sürekli dövüyor artık yapamıyorum en ufak hatta yapışımda sinirleniyor komşulara rezil ediyor okul hayatımı bitirdi doktora gitmiyor

• Birileri sakinleşmiş. Üniversite okuyor musun okuyacak mısın öyle bir imkanın varsa dişini sıkıp şehir dışında okumanı önerebilirim

• İntihar et. Herkes için en hayırlısı.

0|1
    0|0

• Hastasın :)) Psikoliğa görün bence

• benim babam zaten psikolog canısı kaybol annem o yüzden boşandı çünkü babam biliyordu onda sorun olduğunu

• sen annenin değerini bu kadar sürede anlayamamışsın!!

0|0
    0|0
  • Bence her ne olursa olsun öyle deme. Hastalığı varsa onu alttan alıp yardımcı olmayı dene

0|0
    0|0
  • Ne yaparsa yapsın orsp deme Hakkın yok ayıp etmışsin!!

0|0
    0|0
  • Hiçbiri saygısızlık yapmanı gerektirmez özelliklede o söylediğin kelimeyi

0|0
    0|0
  • Annen o senin yine de or... u nedir o nasil söz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ulan keske bir annem olsada 20 kere bagırsa bana -,- git lan öp ellerinden

3|1
    0|0
    • keske annem olmasa değişelimmi seni her hatanda dövsün okul hayatını bitirip babanla ayrılsn her gün manyaklar gibi ağlayıp komşulara seni rezil etsin. Kız arkadaşım bile yok bu sebeplerden

• degişelim hadı annem olsunda sevgilim olmasın yeterki rezil etsin beni hiç umrumda degil hergün aglmasın kıyamam ben ona ama yok işde

• ne olursa olsun o senin annen ve dunyada başka annen olmayacak kıymetini bil varlığı yeter annenin o söz içinde ne yap et affettir kendini nasıl sözdür o ya anneye soylenirmi yazık valla cok yazık

1|1
    0|0
    • Abi daha nediyim hergün sinirlenip bağırıyor çağırıyor dün komşular gürültüden polis çağırdı.

• valla inşallah düzelir ama anne işte yapacak bişey yok el üstünde tutmak lazım bazı şeylere he deyip geçmek lazım kendinide üzme annenide üzme düzelir inşallah herşey zamanla

• aranı iyi tut tamam anneciğim falan de strese girmiş olabilir. Çoğumuz böyle dönemler atlatmıştır herhalde bende atlattım huyuna gittim bir süre sonra düzeldi 1 sene sonra falan.

0|0
    0|0
  • La seni iyi bir doverim bak.

1|1
    0|0
  • Annenin değerini kaybedince anlarsın kardeşim

0|0
    0|0
  • ayıp etin anneye öyle davranman kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...