Rahmetli Özgecan'in babasinin amaci ne olabilir?

Daha kizinin vefatinin 1. yili dolmadi ama baba bir TV programinda (Sarki yarismasi) kendi sozunu ve bestesini yaptigi sarkiyi Ebru Gundes'e verdigini soyledi. Kizi sevdigi icinmis. Anne agliyordu ama baba neyin pesinde cozemedim? Kadin zaten belli ki perisan adamda hic kirilma, duygu yok gibi... Benim zoruma gitti daha aci tazeyken bunu yapmasi. Sanki program sunar gibi siirsel konusup bestesini verme cabasi.

0|0
16|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende onu dinliyorum şu an adamı devlet sanatçısı yaptılar bu olaydan sonra. Biraz değişik biri anlayamadım.
    Sözler onun değil bir şiir bu arada 😊

0|0
    0|0
    • Valla sinir oldum. Vefat ettiginde de sanki komsunun komsusu olmus gibiydi. Bir de roman cikacak diye reklam yapiyor sefil.

• Değişik biri bende haz etmiyorum. Onun gösterdiği sakinliği gösteremezdim, kendimi kızımın acısıyla pazarlamazdım.

En İyi Kız Görüşü

• Ozgecan'in babasinin o olaydan sonraki konusmasinida anlamsiz bulmustum. Bence nasil konusacagini bilmiyo. O programa cikmasina neyse de orda konusmasina bir anlam veremedim. Bilmiyorum reyting icin boyle bir aci olayi bile kullanmis acun galiba :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimdi Bir Şey Yazacağım Ama #KSRtük Var.

2|0
    0|0
  • Valla banada biraz garip geldi ama günahınıda almamak lazım kızı sonucta elbette ne acılar cekmiştir.

1|0
    0|0
  • Konuşuyor daha... O programı çok severmis

0|0
    0|0
  • Rahatsız olduğu mu bende belirtmek isterim
    Lakin içini bilemem Sonuçta Gün ola harman ola özgecanlar için bir nevi Duygusal bir yaklaşımı yaşadık Anne baba sonuçta ne kadar acı bilemeyiz ateş dustügu yeri yakar her halikuar da

0|0
    0|0
  • Babası degil sadece toplum o kızın adını kullanarak kendini gösterme peşinde geçen gün 1 üniversite ögrencisi bayanımız çıkmış sonumuz özgecan gibimi olsun.

1|0
    0|0
  • Amlamadım bende

0|0
    0|0
  • adam işi biliyor.

0|0
    0|0
  • Reyting uğruna para teklif ediliyordur. O da kabul ediyor işte.

0|0
    0|0
  • Muzeyyenin babasi gibi. Oda biseylerin pesindeydi bir aralar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ya ne amacı olabilir bu kadar kötü olmayın ya adam ağlamıyo diye adama duygusuz diyosun belki gözyaşları kurumuştur herşeyden önce o özgecanın babası biraz saygı gösterin. Üstelik hiçkimseye de düşmez bunu yargılamak adamın canının ne kadar yandığını ancak onun yaşadıklarını yaşayan bilir
    Saygı..

1|1
    0|0
    • Kitap ve beste reklami. Ilk gunden beri boyleydi. Radyocu ses tonuyla konusmalar filan...

• Susup acisini yasamak babasina dusmez mi?

• Dediğin gibi babası o ve suçluda olsa ki ben öyle düşünmüyorum olsa bile o kıza saygımdan susarım her zaman

• Herkes duygularını farklı yaşar. Kimi göz önünde yaşamayı secer kimi kimseye belli etmeden. Kimisi üzüntüden sürekli yemek yer kiminin boğazından hiçbir sey geçmez. Bunlarin hepsi yoğun duygular yasiyor olabilir. Bu durumda yapılacak her yorum yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Şöhret herkesin gözünü boyamış demek ki

0|0
    0|0
  • Bunlar hep şovdan ibaret

0|0
    0|0
  • Bende izlerken biraz garipsedim açıkçası ama kimsenin ne denli acı çektiğini bilemeyiz tabi yargılamak olmaz belki acısını içinde yaşayan bir karakterdir

1|1
    0|0
  • Sozleri bir siirden alinti sadece bestesini o yapmis aslinda yaptigi yanlis birsey ama kendileri isteyerek ciktiklarini pek dusunmuyorum acun ilicali kendi programini ve ebru gundesin reklamini yapti sanki

0|0
    0|0
  • televizyona çok alıştılar galiba bende hiç hoş karşılamadım

0|0
    0|0
  • Bence psikolojisi bozuldu

0|1
    0|0
  • Adamin cikar pesinde oldugunu dusunmuyorum kizinin unutulmasini istemiyor ve bence cok duygusal birseydi

0|0
    0|0
  • Herkesin acıyı yaşama şekli farklıdır.
    Belki ici yanıyor ama dışarıdan görünen o değil ne yazik ki.

0|0
    0|0
  • Bunu yargilamak sana dusmez

0|0
    0|0
  • Şiir Ahmet Selçuk İlhan'ın. Onlar bestelediler sadece.

0|0
    0|0
  • Sana katiliyorum annesi zatem kotu gibiydi ama babasinin samimiuetine inanmadim nedense duygulari alinmis gibiydi sanki biraz reklam yapma cabaai vardi

0|0
    0|0
  • Evet anne hep ağladı bizide aglatti. Ama babaninda kötü bir niyeti yok sanki. Sadece evladina besteledigi sarkiyi sunmasi güzel bir şey bence.

0|0
    0|0
  • Asıl sen her şeyi yanlış anlamışsın. Ne var ki bunda?

0|0
    0|0
    • Senin kizin olse, aynisini yaparsin yani?

• Amin. Zaman o kadar kotu oldu ki...

Yükleniyor...