Banka Kredi Kartı Vermedi 😠😠😠 ?

Öncelikle Selamun Aleykum.
- 07/01/1997 Dogumluyum. Şubat 2015 Den Beri Sigortalı Calisiyorum. Hesap Actım Garanti Bankasindan Ve Birde Kredi Karti Basvurusu Yaptim Ancak Hesap Onaylandi Kredi Karti Onaylanamadi Neden Acaba? Maas Elden Aliyorum Hesaba Yatiyorum. Tesekkurler.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bendede var aynı sorun. merkez bankası 3-4 ayda bir sorgu yapıyormuş eğer hesap hareketin yoksa puan yükseltmiyomuş. Bankacının bana dediği hesabın varsa ayda 50-100 tl yatır ama kullanma içinde dursun dedi. böyle düzenli olarak 3-4 ay yatır. puanının yükseltirler dedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Sİgorta süren oldukça iyi, icra borcun falan var mı o yüzden vermemiştir.

0|0
    0|0
  • Sİgorta süren oldukça iyi, icra borcun falan var mı o yüzden vermemiştir.

0|0
    0|0
    • Ulen Gereksiz Insan bir Soru Sorduk Alaylama Gereksiz Insan !

• Tesekkür ederim keske verseler kart

• İninal kart için bir yere başvurmana gerek yok, internetten araştır biraz. Migrosta falan satıyorlar bildiğim kadarıyla, alıyorsun içine para atıyorsun, KK gibi kullanıyorsun sonra.

• Sigortalı çalışıp maaşı elden nasıl alıyorsun mk, galiba küçük bir ilçe neyse mevzu o değil zaten, maaş bordron yoksa çalışmıyor gibisin banka gözünde ve fakirsin anlamına gelir, bankalar da senin gibi fakirlere itibar etmezler, benim şahsen 10 bin 700 lük kredi kartım var <3 Zengin seven kızlar eqlesinler.

0|0
    0|0
  • 2 yilllik sigorta istiyorlar.

0|0
    0|0
  • bosver basına bela etme paran kadar yasa huzurun kacmasın

0|0
    0|0
  • maaşı aylık gelir olması şart maaşı bodrosu isyor ya da aylık gelir gösteren belge

0|0
    0|0
    • Muhasebeden Alabilirmiyim Maas Bodrosunu Tesekkur wderim Yorum icin

• eskiden kredi kartı herkeze veriyorlardı 2014 ocak ta düzenleme kanun çıktı kredi kartı düzenleme banka krediler düzenleme var

Yükleniyor...