Kasetten müzik dinlediniz mi ve o dönem hakkında bildikleriniz nelerdir?

Kasetten müzik dinlediniz mi ve o dönem hakkında bildikleriniz nelerdir?
Kasetten müzik dinlediniz mi ve o dönem hakkında bildikleriniz  nelerdir ?
#pilavüstü

Kasetten müzik dinlemiş nesilin müzik kültürü zengindir :)

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Tabi :) O değil de kardeşim geçen "Abla hani sen bir şey göstermiştin, dikdörtgen altından ip gibi bir şey çıkıyordu, şarkı çalıyormuş içinde" dedi :) Yuh ya dedim :) O kadar mı yaşlandık :)

0|1
    0|0
    • yok be teknoloji gelişti cd bile yalan oldu :) mp3ler çıkınca :)

• Biliyorum :) Radyodaki gibi :) Çok severdik :)

Sağ ol bu arada :)

• ricalar :) ne demek efendim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Burak KUT, Tarkan, Mustafa SANDAL, Fatih ERDEMCİ, Baha ve Yaşar'ın Kasetlerini Almıştım..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• Dinledim hala duruyo ;)

0|1
    0|0
  • yaşı yirminin altında olan çoğu arkadaş için şaşırtıcı olabilir. bizim lise yıllarımızda gsm operatörlerinin mevcuttaki gibi sms , internet , dakika paketleri yoktu. internet olan evler dahi ayrıcalıktı , hızı çok komik seviyelerdeydi. 100 köntür alır hepsini mesaja kullanırdık. çağrılaşma vardı o zamanlar. cengiz kurtoğlu ile tanışmama vesile olan bir kıza mesajlar yazıp kasetten dinlerdim :)

0|1
    0|0
  • Ya biz çekiyorduk son ses açıp :)) kasetten kasete çok tarkan çektik
    Oynama şıkıdım :P

0|1
    0|0
  • radyoda istek müzikte bulunup onu kasetlere kayıt ederdik be :D hey gidi günler.

0|1
    0|0
    • a ve bsi vardı 90 lık kaset vardı bunlarda çeşit çeşitti dolanırdı kalemle düzeltirdik güzeldi cidden :)

• Dinledim pikachu unutulur mu o günler

0|1
    0|0
  • Kaset doldurma vardı birde boş kaset alıp kasetçide "karışık mix" yaptırırdık. İbrahim Erkal var idi o vakit. fghfsdffghkg

0|1
    0|0
  • Gecenlerde bir arabada dinledim Songul karli turkuleri :D

0|1
    0|0
  • haluk levent cem karaca tüm kasetleri vardı bende m. gürses ne günlerdi be cook özlüyorum o günleri

0|1
    0|0
  • Ohooo

0|1
    0|0
    • Dostum ben kısa yazarım genelde. Ohoo'nun anlamı; 'dinlemez miyim lan başka bişey yoktu zaten bizde kasetçalar vardı onla dinlerdik. Ahmet Kaya, Grup Vitamin işte 90'ların sonuna kadar ne çıktıysa hep kasetti. Hele bide kasetçaların ileri sarma geri sarma zamazingoları bozuksa yandın. Sevdiğin şarkı biti mi tekrar mı dinleyeceksin. Yandın ak. Çıkar kaseti sok parmağı olmadı al kalemi eline sar babam sar. Bide başı belli değil sonu belli değil ak anlamıyosunda neresindesin şarkının habire denerdik. bir de A tarafı B tarafı olurdu kasetlerin o bambaşka bir mevzu. Silinirdi onlar dandik yaparlardı. Şarkı arıcan da ak hangi yüzde bu şarkı Allah bilir. Dene babam dene dene babam dene şeklinde Türkiye olarak deneme yanılma yöntemi bu yüzden bile çok sevmiş olabiliriz' demek.

• anladım teşekkür ederim bende yanlışlıkla gönderdin sandım :)

• Arabada sarıp sarıp geri takardim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...