Çok mutsuzum :( ?

Bugün benim doğum günüm ve çok mutsuzum. Kimse hiçbir hazırlık yapmamış benim için. Şehir dışında ablamla kalıyorum babam facebooktan yazdı annem hiç aramadı bile beni. Arkadaşlarım sürpriz yapmamışlar bile.300e yakın facebook arkadaşım var toplasan 20 kişi kutlamıştır. Ben herkese koşuyorum ediyorum bana niye gelen olmuyor ya anlamıyorum cidden çok mutsuzum. En yakın arkadaşlarım bile kalkıp bir sürpriz yapmadılar. Çok mu kötüyüm de ben böyle oluyor?

0|0
15|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• salla gıtsın, ne takıyorsun. sevgıye ılgıye ıhtıyacın var ondan boyle. yaslanıyoruz her yıl bu kutlanır mı :S hatırlanmak ıyı ama en azından ınsanlar kartlarını acık oynuyor.

1|0
    0|0
  • En son Kızılay'a 3. kan bağışımı vermiştim hal böyle olunca onlarda iletişim bilgilerim vardı ve geçen 6 Kasımda doğum günümü bir tek Kızılay mesaj atarak kutlamıştı ve ben sevinmiştim :) Küçük şeylerle mutlu olmaya çalış :)

1|0
    0|0
    • Yalnız değilmişim demek ki :(

• Çok teşekkür ederim :) Böyle iyi kalpli insanların var olduğunu bilmek bile çok güzel. Sakın değmeyecek şeyler için üzme kendini bu hayatta :) Allah'a emanet ol :)

• Teşekkür ederim, sen de öyle :)

• belkide aynı kaderdeniz unutma sen varsan herşey var sen yoksan hiç bir şey yok kendini mutlu et iyiki doğdun kaderdaş nice mutlu senelere

1|0
    0|0
  • 20 yıllık yaşamım boyunca bırak doğum günü kutlamayı kimse hatırlamadı bile iyiki doğdun diyen bile olmadı.
    Hayatta daha önemli şeyler var mutsuz olmaya değecek olayların başına gelmesini bekle.

1|0
    0|0
  • Mutlu yıllar Arkadasım Sana cicek göndermek isterdim hatta güller melek kalpin için Nice mutulu senelere.

1|0
    0|0
  • Allah herkesi mutlu etsin amin

1|0
    0|0
  • iyi olmak işe yaramaz sende hak edene hak ettiği degeri ver

1|0
    0|0
  • Bence aç gözlülüğünden... Şimdiki gibi normal yaşantında da Aç gözlülük yapıyorsan kendini umursamaya değmez bir insan olarak lanse etmişsin demektir. Başkasında suç arama olay senle başlamış sende bitiyor

0|0
    0|0
    • Hayır sadece ben herkesin her özel gününde yanında oldum. Karşılığını göremeyince bozuluyorum o kadar.

• Zaten onların yapmacık olduğunu söyledim. ama arkadaşlarım ve ailem biliyorlar

• Soruma cevap vermiş olsan sorunun cevabını anlardın yapmacık ve yalan olmasındansa hiç olmaması daha iyi

• nice senelereee

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun, yaşam olduğu sürece umut vardır.

1|0
    0|0
  • Nice mutlu yıllar :(

1|0
    0|0
  • bu düşüncelerle hareket ettiğin için belki de.

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun. inşallah bu dkdan sonra mutlu olursun. nice senelere

1|0
    0|0
    • İnşallah.. çok teşekkür ederim

• Cidden çok sağ ol.. Ama gerçekleri görmek acı biraz..

• Gercekler her zaman acıdır. lakin acılarda güclendirir. yinede şanslısın doğum günü cocuğu :)

• multu olursun inşallah

0|0
    0|0
  • Ya neden bu kadar mutsuz bu insanlar 20 kişi kutlamış onlar var işte

1|0
    0|0
    • Onlar da facete laf olsun diye kutlayanlar

• Doğum günün kutlu olsun hep en sevdiklerinle ve mutlu ol takma ya boşver ilerde güzel şeyler olur🤗🤗🤗

• Sevdiklerim de beni sever umarım da mutlu olurum

• Bende ya bütler var ders çalışmam lazım öyle boş boş zaman öldürüyorum HOFFFFFFFFFFFFffffffffffffffffffffff

0|0
    0|0
  • Mutauz olma

0|0
    0|0
  • dogumgünün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun. Ne diyeyim ki numaran olsa arar kutlardım. Facebook ta da yoksun. Nice mutlu senelere sana.

0|0
    0|0
  • Benimkini kutlayan çok var, bankalar, sigorta şirketleri, alışveriş siteleri

0|0
    0|0
  • Sırf bunlar için mutsuz olmak saçma değil mi :/

0|0
    0|0
  • hemen jetimi yolluyorum boğazda restorant kapattım bunu kutlamalıyız

0|0
    0|0
  • Beklentilerini düşşük tutsan bunlar olmaz işte )

0|0
    0|0
  • Ah canım
    Dışarda kulayalım hadi hazırlan

0|0
    0|0
  • kutlu olsun

0|0
    0|0
  • mutlu yıllarrrrrr :)) takma kafana :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• ya sanal sünyadakı adam senın doğum günün hatırlasa nolur hatırlamasa nolur. face bildirim gönderecek de o da kutlayacak. ne kadar samimi (!). bence doğum gününün sosyal medyada hiç olmaması. boşver. hiçbir yerde yazmadıgı halde 2 3 kişinin hatırlaması emın ol daha kıymetlı oluyor. annen baban da gündelık dünya halınden işlerinde unutmuslardır belki :)

• e bana yaz dertleşelim sevgilim olurmusun

0|0
    0|0
  • Selam ben mutlu

0|0
    0|0
  • sen basında kendini unutturmusun bence

0|0
    0|0
  • İyiki doğdun :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 15

• nice mutlu yıllara...
    beklentilerini düşük tut ki kırılmayasın.
    kalk kendine bir pasta al, birkaç da mum koy, üfle çok içinde kalacaksa. sonra fotoğrafını da koy facebooka. kimse kutlamazsa kendim yeterim kendime de... herkes payına düşeni alır nasıl olsa :)

2|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun tatlım ama takma bu kadar kafana ben doğum günü kutlamalarını çok saçma buluyorum hiç gerek yok öyle şeylere her sene her sene çok sıkıcı

1|0
    0|0
    • 20 Yıldır hiç kimse bir sürpriz hazırlamadı bana:s teşekkür ederim bu arada

• Boşver kutlamasınlar yahu yaşlanıyoruz bunun neyini kutlayalım Allah aşkına :/

• Hiç bir zaman kimseden bir şey bekleme bırak akışına ve mutlu et kendini şımart seni kimsenin kutlamasına htiyacın yok varolduguna şükret aya bak yıldızlara bak iyi ki varım de daha milyonlarca olasılık var yaşayacağım de gülümse nice mutlu yıllara

1|0
    0|0
  • arkadaşlarına değeri fazla vermemen gerektiğini görmüşsün en sonunda... seni önemseyeni önemse..

2|0
    0|0
    • Aynen öyle demek ki ben de doğum günlerinde yalandan kutlu olsun deyip geçicekmişim

• hepsine öyle olmasa da yine de kişinin sana bakışlarından anlayabilirsin sana karşı tavrını. bazılarına doğum günün kutlu olsun da dememek şart!..

• Sende onlara öyle davran bence üzüldüm senin adına. Ama bu dünyanın sonu değil ki boşversene ilerde belki istediklerin olur. İyi ki doğmuşsun canım nice senelere 😘🎉🎁💝

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım sağ olasın :) Öyle yapmak gerekiyormuş

• Hemde biraz iyi tarafından baksana 20 kişi kutlamış. Elindekilerin değerini bilmez daha iyilerini ararsan elindekileride kaybedersin kuzum üzülme bu kadar ☺

• Haklısın :(

• Boşverin hic takmayin hem insan yaşlandigi gunu niye kutlasin ki ben 15 yasima kadar kutladim bir daha hic istemedim belki o yasta kalirim diye :)

1|0
    0|0
  • Doğum günün kultu olsun, nice multu senelere :)

1|0
    0|0
  • doğum günü kutlanmaz ayrıca anneni sen ara beni doğurduğun ve doğrurken çektiğin yetmemiş gibi büyütürken de çok zorluk çektiğin için teşekkürler de. her sene böyle yaparım :)

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun canım :) iyi ki varsın

0|0
    0|0
  • Biz yapalım asdj :D

0|0
    0|0
    • Yapın :D

• Admine söyliyim siteyi kapatsın. Sana kutlama yapalım 😂😂 Herkes sorularının senin doğum günün temalı açsin hepsinde eig seçil ahaha sacmaladım. 😂

• İyi olunca yaranmiyosun onu öğrendik

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun tatlımm 😙

0|0
    0|0
  • Kezosun bence

0|0
    0|0
    • Gizliden çık da o zaman sen değilsen görelim

• Doğum günün kutlu olsuuun bitanesi inşallah bundan sonraki hayatin hep olumlu yönde gelişir Allah sana mutluluk huzur versin sevdiklerinin yokluğunu aratmasin nice yaşlara guzellik 💖💗💕 ayni duyguyu ben de yasadigim için seni anlayabiliyorum basta insana çok koyuyor iki gün geçince alisiyorsun:)) ama takma hiçbirşeyi boşver opuldun kuzum :*

0|0
    0|0
    • Caım çok teşekkür ederim sağ olasın :) ben de seni öpüyorum..

• rica ederim 😊☺☺

• Doğum günümde sevgilim telefonumu çalmıştı bence otur haline şükür et ödmdmdmf

1|1
    0|0
Yükleniyor...