Mehmetciklerimizin böylesine çok şehit vermesi neden sizce?

Bu pkklıların soyunu tüketmek ne kadar zor ya Her ne kadar dışa bağımlı olsalarda kimse yüzünü gösteremez biziz diye Bu şerefsizlerin ne teknolojisi var ne bişeyi. Ne, kim, niye bu soysuzları kurutmamızı durduruyo sizce? Bana kalırsa Her şeyin sorumlusu RTE

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• çözüm süreci altında kendi deyişleriyle ksk (kürt silahlı kuvvetlerini ) larını , hastanelerini, egitim alanlarını kurdular ondan olabilir mi bu kadar şehit vermen...

0|1
    0|0
    • Haklısın. Anlamadığım bizim bu kadar şehitimiz var hiç bir ülke ses çıkarmıyor fransada bir bomba patladı tüm ülkeler ayaklandı bu nasıl iştir.

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Pkkaya destek veren 7 milyon kürt var

2. Adamlar bomba patlatıyor, çatışmıyor.

3. Hainler sivillerin arasına karışıyor

4. Türkiye ile hangi ülke kavgalı ise pkkayı her yönden destekliyor başta Esad ve Rusya. Ayrıca, yabancı ülkelerin özel kuvvetleri pkkayı eğitiyor gerisi sen düşün...

5. hainlerin kaybı bizim kaybımızın en az 10 katı bence ordumuzu küçümsememek gerek. Zira, Anası ağlayan pkk. Senin bu paylaşımı pkkaya öz güven verir.

0|1
    0|0
    • Benim içimdekini anlamışsındır Bu dediklerim onlara özgüven vermez Dediklerin çok doğru ve öğrendiklerim de oldu Eyvallah. Tek temennim bu olaylara hız verilmesi bir an önce bunların temizlenmesi

• küfürlerim çıkmamış anla sen

• Eyvallah senin olduğunu anlamadım o diyo sandım k. b

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Dostum biz israil ordusu degilizki dümdüz yıkalım biz hedef gözetmek zorundayız buda murebeyi zorlastırır, mücadele edipte kayıp vermemekte imkanszdr, tv den izledginizle hüküm vermeyin , rte i sevmem ama fatura ona kesilmemeli,

0|0
    0|0
    • Evet kayıp verebiliriz ama bu kadarı fazla Adam camiye kadar gelip bomba nasıl patlata bilir. Hadi onu geçtim İsrailden hiç bir farkımız yok bu oyalamalar boşa Fatırayı rte ye kesmemin sebebi kumandanın onda olması

• Her şey bu kadar kolay olsaydı şu an herkes meclisteydi kardeş

• madem sehıt verıyorsun gıtsenıze sızde askere sızın gıbı bordo klavyelıler maalesef cok var acın bakın okuyun nıe boyle ama nerde sız mıllıyetcılık duyguusyla hareket edıp kaybetmeye devam edın

0|0
    0|0
    • Vaktimiz gelince Allahın izniyle gidicez vatani görevimizi yapmaya Ağzını boş laflara açma bana

• Ben öyle bişey istemiyorum ya yapılabilecekler gayet açık hala neyi geveliyoruz lafı dolandırma

• tamm kardas ne ıstyosan oyle olsun bu mıllete bı sey anlatamadım gıttı zaten -

• Ulan s. iktir git adam resmen zikti geçirdi pkk yı

0|0
    0|0
Yükleniyor...