Görümcem bana kirilmis ne yapmaliyim?

Cuma gunu gorumcemi istemeye gelecklerini duydm nisanlimdan. Nisanlim cok hasta oldgu icn haftasnu hep onla ilgilendim sdce cmartesi saat15-19 arasi yakin bir kiz arkdsmla bulusp saclarmizi boyattk. Dun kaynanm aradi" sana cok kirilmis kuzenimn nisanlisi kadr olamadi mesaj bile atmadi" dedgni soyledi. Zoruma gtti bu kiyaslama ama ben ynede gorumceme mesaj attim ozur diledim. Ama msjma sdce amin insallah dyerk cvp verdi. Nisanlimda smdi bana haksizsin dyor ailesinden oluyor. Bana hber veren nisanlim ve onun iyi olmsi icn ugrastm hep. Sizce smdi ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Gorumcem ve ben ayri sehirlerdeyiz uzagiz baya birbirimize.5ay buyuk bendn 23yasndaym. Ben nisanlimla beraber kaliyorm.
Nasil uzuldgmu gozumden yaş geldgni soyledi nisanlim kaynanama ya nasil sinir oldum. kim bilir ne dusunduler hakkimda :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yani evet tebrik etmen gerekirdi araman gerekirdi ama soyle dersen altindan kalkarsin bu isin , gerekli aciklamayi sadece gorumcene yap kirilmissin bana ama akil edemedim aen benim kusuruma bakma bu ara kafam doluydu dusuncesizlik ettim canim dersin..

0|0
    0|0
    • Zaten aciklamayi yaptm ozur de diledim uzgun oldgmuda soyledim daha ne yapim yani yalvarmami falan mi istiyor ki? Sacmalik yani.

• Aynen. Nisanlima soyledim zaten. bak ben mesaj attim ozur de diledim ama boyle yazmis dye hatta gecen son msjma cvp vermeye tenezul etmemis internetini kapatms gece. sbahta whatsapa grmis cikmis ama cvp yok

• Uzerinde durma bosver zaten zamanlada unutuluyor bu tarz seyler.. uzerine duseni yapmissin. dusunme bile canini skma gerek yok

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanları bu kadar umursama kimseyi mutlu etmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • Ya can ciger degiliz snucta her dk arasip knusmuyorz da benm icin onemli olan nisanlim. Aileside onemli ama napim yani hastalik snucta aklim basmda degldi ki benmde bir suru derdm var :(

• Haklisin. Aksam ben nasil uzuldum gozlerm doldu oyle yapinca nisanlimda uzerime geldi aglicaktm.

• Olmuyorsa zorlama..

• bir mesaj arabilirdin en azından haksızsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdi suçlu olduğun kesin. İlgilenmeliydin. Önemli bir gün isteme olayı zaten haklı olsan bile karşıda kırılmış bir insan var ve bu görümcen ise gene gönlünü alman gerektiğini düşünebilirdim.

Yaşını imkanlarını ve görümcenle aranın nasıl olduğunu bilmiyorum ancak gitmediysen mutlaka öncelikle yanına gitmelisin.

mutlu olacağı küçücük bir hediye, hediye gerçekten küçük ama özel olmalı, yani hangi tatlıyı seviyorsa onu alıp gitmek gibi,..

özür dilemek başka birşeydir, sen gönlünü almalısın.

ve ona duygularını tam anlat. bahane üretme, nşanlın hastaysa hasta yatsın uyusun. sen görümcenin yanında olmalı onun heyecanına ortak olmalıydın.

0|0
    0|0
    • Sozune bile gdemicez nisanlim istemiyor hem cok uzak hem bir suru yol parasi hem hastayim ddi. gorumcem onada kirilmisti ama abisi ya affetti hemen. Yakn olsa gderdim evet. 5ay buyk benden 23yasindaym ben.

• Ozaman para ayarla çiçek sepetinde ya da bonnyfood tan falan bir çiçek gönder hem tebrik için hemde özür için... bir de tatlı sevimli bir not yaz... "haklısın tamam ama gene de suçumu anladığıma göre affedilmeyi hak ediyorum, söz nişanında çevrende pervane olucam " gibi... mesela :)

• Evet mantikli, o da benmkine gelemedi dye gtmiyorm sanmasin hem :)

• Bence pek bisey deme sadece nisanlina senin yanindaydim ya de o bilsin gerisini salla ozur dilemekle iyi yapmissim

0|0
    0|0
    • Nisanlim biliyor zaten benm derdim sendin sen iyi ol dye sbah aksam etrafnda döndm ya sanki yattm tum hafta snu ddim gulerek haksizsin ddi.

• Sen üzerine düşen görevi yapmışsın canım ama maalesef gelin olacağın eve biraz daha fazla fedakarlık yapman gerekebilir. Bu yüzden ni çiçek al kayınvalidenlere git usulüncr anlat görümcene anlayacaktır. Bu arada senin ve görümcenin yaşını sorabilirmiyim acaba?

0|0
    0|0
    • 5ay buyuk benden 23yasindaym bende. Ayri sehirlerdeyiz 17saat suruyor yolculk :(

• Anlamadm ki yani sonucta abisi cok hastaydi sbah aksam igne yapiyodum bana hic sormadi abim iyi mi kotu mu nasl oldu dye. Buyutecek ne vr yani o da benm sozume gelemedi ise yeni basladgi icn izin alamams falan uygun zamnda yapabilrdk yani iki gorumcemden ikiside yoktu ben kimseye kirilmadm

• Haklısın canım ama işte gelin sen olduğun in bir çok şeyi senden bekliyorlar bendede öyle görümcem benden 6 yaş küçük ama bir görsen bana davranış şekillerimi falan alttan alıyorum büyüklük bende kalsın deyip

Yükleniyor...