Sigara içmeyi delikanlılık sananlar hakkında düşünceleriniz?

Lise sonum çevremde sigara içmeyen arkadaşım yok denecek kadar az. Sigara ülkemizde bizim yaş grubunu esir almış durumda (bi alt grubu dahi). Bunda bir sıkıntı yok kimin neden içtiğini bilemeyiz. Ama sigarayı sadece havalı olduğunu düşünerek, sigara içmeyi delikanlılık sanarak içenlerde var. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

1|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Aptallık tabikide amaçsız, manasız birşey sigara içmek ben lise 1 e geçtim benim çevremdede içmeyen yok denecek kadar az okulda tuvalette hakeza içiliyor sınıfta içende varmış. Banada sende başlarsın havaları yapıyorlar birde tek senin sorunun değil ve senin değil bir alt 8 10 altlarında içiyor onu değil delikanlılık sağlıklı düşünemediğinin bir göstergesi o yaşam süreni kısaltıyor bayağa bayağa ve kişi o menete yok yere devamlı düzenli olarak para harcıyor. Psikolojini anlık olarak düzeltmesinden başkada hiçbir faydası yok. Kilo vermek için bile içen var yaa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara içen biriyim çeşitli sporlarla da ilgileniyorum mesela yerde güreş rolleri yaparız teknik becerim gücüm iyidir ama sigara yüzünden sıkıştığımda bocalamaya başlıyorum Şunun için yazdım güç dayanıklılık gerektiren yerlerde sigara içen bir insan yarım adam gibidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mal olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihidir fakat o şekilde hava atarak içenlerde ergenliklerine vermek lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• of saçma salak şeyler sigara içen tam bir şuursuz salağın tekidir kendi paranızla kendinizi mahvediyosunuz

1|0
    0|0
  • Ne alt grubu bizim mahallede :D 5 yaşındaki velet sigara içip torba tutuyor o derece düştük yani. Delikanlılık değil özentilik bu :D başkalarından görüyolar iyi birşey sanıyolar içiyolar benim ne sigaram var nede alkolüm hiç kullanmadım ikisinede :D

1|0
    0|0
  • Vur ağızlarına aga

0|0
    0|0
  • Ergenlik zamanla gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...