Güçlü kadın mı itaatkar kadın mı?

Türk kadınlarının çoğu erkeklere yavru köpek gibi itaat etmeye meyilli, sizce kadın dediğin böyle itaatkar mı olmalı yoksa gerektiğinde sesini çıkarıp erkeklere karşı mı çıkmalı?

2|0
34|55

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki, güçlü.. Kendime kişiliksiz köle aramıyorum.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Bu kadının kendi iradesi yok mu aklı beyni yok mu yahu. İtaatkar insanla olmaz. Bir konuda beyin fırtınası yapsan "sen ne dersen o" diyenle hayat geçmez. Cinsiyeti geçtim, insan olarak yamımda öyle itaatkar köle zihmiyetli insan sevmem.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. İtaatkar kadınları tercih eden çok erkek var ve açıkçası onlarda aşağılık psikolojisi olduğunu düşünüyorum. Beyinleri ile sosyal statü eeinemiyorlar ve bari bir kadın sırf erkek olduğum için beni üstün görsün diyorlar.

• Güçlü olucak yeri gelince enn ufak darbede yikilmayacak kadin olacak herseyin kararini bilecek :)

2|0
    0|0
  • Guclu olacak ben olursem cocuklarimiza bakabilecek

2|0
    0|0
  • Türk kadınları köle gibiler. Ben daha çok güçlü, "bende buradayım, benim de kararlarım var" diyen hatunlardan hoşlanıyorum.

1|0
    0|0
  • kadın dediğin karşı çıkmalı birey olduğunu belli etmeli

1|0
    0|0
  • güçlü olmasını isterim köle ruhlardan hoşlanmam

1|0
    0|0
  • Hz. Hatice ya da Hz. Ayşe validemiz gibi olsun. :/

2|2
    0|0
  • İstediği kadar güçlü olsun , günün sonunda nokta nokta yanı.. Şaka bir yana tabikide itaatkar. Kem kum edip hır çıkaran biriyle hayat arkadaşı olmaktansa oturup anlaşabileceğim, orta yolu bulabileceğim birini tercih ederim ki, senin kast ettiğin güçlü kadın profilinin bu olmadığını senin bizzat kendi yorumlarından anladım. O yüzden itaatkar.

Obey!

0|0
    0|0
  • Güçlü kadın

1|0
    0|0
  • kesinlikle güçlü dominant kadın

1|0
    0|0
  • Güçlü kadın

1|0
    0|0
  • bizim oranın kadınları evin diktatörü oluyor herşey kadından soruluyor

1|0
    0|0
  • güçlü olsun

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin kodumu oturtacak:/

1|0
    0|0
  • insan olmalı, ne ezen ne ezilen insanca hakça bir düzen

1|0
    0|0
  • Güçlü kadın

1|0
    0|0
  • vurdum mu yumruğu masayı kırmalı.

0|0
    0|0
  • Kadın ; açıksözlü ve kararlı bir yapıda olmalı. Kendini ezdirmemeli.

1|0
    0|0
  • Mevzu karşı çıkmak ya da huzursuzluk çıkarmak değil gerçekten her insanın kendi fikirleri olmalı kadınlarda yönetmeli yeri geldiğinde yönetilmeli eşitlik sağlamaya kalkarken erkeği ezmemeli mevzu eşitlikse abartmayalım :)

0|0
    0|0
    • Erkekler kadını ezebiliyor ama?

• Ezilememek için ezmek mi gerekir
      o zaman bu eşitlik olmaz değil mi?

• Beraber karşılıklı dövüşelim ya birbirimizi darmaduman edelim daha tatlı olur :D hafta sonraları dövüşmekten yorulup yatakda aygın baygın yatmak felan :D akşamda romantik bir yemek ohhh kralım ondan sonra :D

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
  • her turlu oyunu oynar kadinlar, erkekleri tuzaga dusurmek aci cektirmek icın
    Allahin adaleti bu ya hepte kendilerinin kazdiklari kuyuya kendileri duşer.

0|0
    0|0
  • Guclu kadin elbette. Fikri, tavri olmayan bir kadinla nasil anlasilabilir ki.

0|0
    0|0
  • ikisi karışık olması mutluluğun formülü. Biraz erkek biraz kadın birbirine itaatkar olmalı

1|0
    0|0
  • Herşeyde olduğu gibi kararında olmalı , yeri geldiğinde eşine boyun eğmeli yeri geldiğinde kıyameti koparabilmeli.

0|0
    0|0
  • " Türk kadınlarının çoğu erkeklere yavru köpek gibi itaat etmeye meyilli " Tam tersi olmasın son yıllarda

0|0
    0|0
  • guclu ve kendi dogrulari nezdinde itaatkar

0|0
    0|0
  • erkeğinin arkasında cazgır olmuyan kadın

0|0
    0|0
    • Evcil hayvan yani

• Sen kıskançlık diyorsun bilim insanları aşağılık kompleksi diyor. Kimin düşüncesi daha inandırıcı acaba

• herkes herkesin görüşüne saygı duymalı bence bana yanlış olan sana doğrudur sana yanlış olan bana doğdurur

• Akıllı kadın kocasını köle yapar ve kölenin karısı oluverir. Akıllı kadın ise kocasını prens yapar ve prenses olur...

0|0
    0|0
  • hepsi,

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 33

• Güçlü.

1|1
    0|0
  • Güçlü..

1|1
    0|0
  • Tabii ki güçlü kadın... İtaakar nedir ya? Köpek gibi... Asalak yaşamayı seven kadınlar , güçsüzü oynayıp toto büyütmeyi pek seviyorlar

0|0
    0|0
  • Guclu

0|1
    0|0
  • Güçlü kadınları severim ve güçlü bir kadın olduğumu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Guclu olalim bayanlar 😎😎

1|1
    0|0
  • Tabii ki köle olmak değil ama bu aşırı feminist olmak anlamına da gelmez yani neymiş niye kadınlar yemek yapıyo erkekler yapsın gibi oysa ki kadının eli daha çok elverişli olduğu için ama bunu kölelikten sayanlar var.

0|0
    0|0
    • Kadın eli mi daha elverişli yoksa çocukluktan beri "sen kızsın" saçmalıklarıyls buna mecbur bırakıldıları için mi öyle sanıyorsunuz? En iyi aşçılar erkek, biliyorsundur umarım.

• Haklısın ilk başta feministliği savunuyordun sonra itaatkar bir kadın oldun, gerici bir müslümandın sonra ateist oldun.
      Eveet şimdi desteklediğin partiyi de, kişiliğini de anlamış oldum seninle tartıştığım vakitleri zaman kaybı olarak değerlendirip son noktayı koyuyorum. Kısacası kendini çok iyi anlattın beni aydınlattığın için teşekkürler.😀

• Beni itaatkar kadın ve gerici müslüman yapan cümlelerimi alıntılar mısın lütfen zira öyle bir şey demedim nerenle okuyorsun?

• Güclü kadın.

1|0
    0|0
  • sizin orda öyle herhalde

0|0
    0|0
  • Güçlü kadın.

1|1
    0|0
  • İkisinin ortası olmalı.

0|0
    0|0
  • Ben guclu bir kadinim ama itaatkar olmak isterdim hep

0|0
    0|0
  • benim dusunceme gore erkekler once guclu kadina asik oluyor ve ilskii ilerledikce tek amac o guclu kadini itaatkar kadina dondermek

0|1
    0|0
  • yerine göre davranmalı.

0|0
    0|0
  • Güçlü

0|1
    0|0
  • Güçlü kadın

0|1
    0|0
  • Yerine göre.

0|0
    0|0
  • Gerektigi yerde güçlü gerektigi yerdede itaatkar olmali bence

0|3
    0|0
  • Kadin dedigin güçlü olmali aksi çekilmiyor zaten

0|0
    0|0
  • Güçlü kadın 👍

0|1
    0|0
  • bir kadın kendi ayakları üzerinde durabilmesi bence.
    Özgüveni tam olan kadın herkesi etkiler durusuyla bakışıyla felan.

0|0
    0|0
  • Akıllı kadın

0|0
    0|0
  • Güçlü

0|0
    0|0
  • Tabikide güçlü kadın.

0|0
    0|0
  • karşı çıkmalı, ben çıkınca dinsiz oluyorum o ayrı mesele :)

0|0
    0|0
  • Yo biz itaatkar degiliz bence sen ole sanion

0|0
    0|0
  • Gerektiginde bas kaldirmasini bilmeli biz dunyaya itaat etmek icin mi geldik canim aa

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya ve erkek arkadaşının sözünü dinlemeli ama dışarıya karşı güçlü olmalı.

0|0
    0|0
  • Yalan dolansız kadın.

0|0
    0|0
  • güçlü.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3
Yükleniyor...