MHP' de Partinin Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Mhpde ki genel başkan seçimlerinde kimi Mhp'nin başında görmek istersiniz? Seçtiğiniz adayı neden seçtiğinizide yazın.

• Meral Akşener
    71% (10)63% (17)66% (27)Oy Ver
  • Sinan Oğan
    21% (3)37% (10)32% (13)Oy Ver
  • Koray Aydın
    8% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yorum yapın sadece oy kullanıp geçmeyinn!!! :)
Evett cevaplar?*

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Meral Akşener gelirse MHP'nin oy oranında ciddi oranda artış olur. Zaten son zamanlarda milliyetçilik rüzgarı esmeye başladı memlekette. Meral Akşener hem bu dalgayı arkasına alarak hem de yenilikçi ve etkin politikalar üreterek tek başına iktidar olmasını bile sağlayabilir MHP'nin.

0|0
    0|0
    • İnşallah :D peki gelirse akpden farklı olarak ne yapar bu kadın?

• o zaman en iyisi sosyal demokrat :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Meral Akşener 10 numara kadın. O olsaydı süper olurdu. Bahçeli denilen haşlamanın bir faydası yok Ülkeye. Daha oy istemesini bile bilmiyor

0|0
    0|0
    • haşlama hahaha çok güldüm buna :D meral akşenerin ideolojisi ne peki turan kurma hedefi varmı?

• hdp'nin başkanı gibi beden dilini kullanirsa , miting icin heryere giderse. Alır cogunlukla inan bana. İnan bana Sellahatin demirtas Mhp baskani olsaydi. Iktidardaydi

• Aynen selo çok iyi siyasetçi politikayı biliyor ve gerçektende iyi bir solcu ama o adamda kürt milliyetçiliğide var işte kürt değilde solculuğunun yanında türkçülük olsaydı o zaman o adama oy verirdim :D

• #MA
    NET. ;-)

0|0
    0|0
  • MHP olarak Bakmadım ama Tansu çillerden, Uzun Bir Süreden sonra Meral Akşener Türk siyaseti için yeni bir akım olabilir.

0|0
    0|0
  • Meral Akşener görmek isterdim, Tansu Çiller'den sonra bir kadın başbakanı özledik.

0|0
    0|0
  • bahçeliden dolayı vermiyordum oyumu meral akşener olursa yine vermem

0|0
    0|0
  • Che Guevara

0|0
    0|0
  • Asenamız gelsin Meral Akşener CcC ♥ ♥ ♥

0|0
    0|0
    • Tabi ya bu kadında Meclisteki erkeklerde olmayan cesaret var ya :D
      https://www.youtube.com/watch?v=p2x025eJrJ8

• Gelirse tayyipi haşlar bu :D

• Sinan Oğan hemşerimm

0|0
    0|0
  • Bir kadinin siyasette şansi pek yok uzgunum ama dunya gercekleri bu yuzden oyum sinana

0|0
    0|0
    • niye böyle düsünüyorsunki?

• Aynen bahçelinin tek iyi tarafı kro ülkücüleri bitirdi :D Ama bu yeni liderler gelirse ne yapar bilmiyorum

• bakalım mhp için hayırlı olan olsun gerçi mhp ye daha hiç oy atmadım ama ülke yönetiminde söz sahibi olmasını istiyorum, özellikle hdp nin mhp nin önüne geçmesi zoruma gidiyor

• devir beyaz coraplar, beyaz toroslar devri...

0|0
    0|0
  • devlet bahçeli olsun :D
    nasıl olsa oy vermiycem :D

0|0
    0|0
    • bence akplisin :D devlet bahcelinin mhpde kalması en cok akplilerin işine yarıyor :D

• devlet bahçeli mhplilerin de işine geliyor aslında ama mhpliler farkında değil :D

• mhplilerin niye işine gelsinki partiyi bitirmeye calısmayı hedefliyolarsa bilemem :D

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...