İstemediğiniz halde yapmak zorunda olduğunuz, katlanmak zorunda kaldığınız kişiler ya da durumlar var mı?

İstemediğiniz halde yapmak zorunda olduğunuz, katlanmak zorunda kaldığınız kişiler ya da durumlar var mı?

1|0
21|5

En İyi Kız Görüşü

• var. çocuğumun öğretmeninin hoşlanmadığım ve eleştirdiğim çok yönü var ama sesimi (şimdilik) çıkarmıyorum.
    iş dolayısıyla pek çok insana laf anlatmak zorunda kalıyorum. katlanmak durumunda kalıyorum. toplumun her kesiminden insanla muhatap oluyorum.
    ev işlerinden pek hoşlanmıyorum (mutfak hariç) ama temizlik işine katlanıyorum zira temiz ortamı çok seviyorum, pisliğe ve dağınıklığa dayanamıyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hayatın her yerinde, ''katlanmak'' istemeyeceğiz insanlar vardır evet. mesela askerde, askerde öyle insanlar vardır ki, özenle seçilmiş, insanın imtahan edildiği bir yerdir. iş hayatında'da illa ki uğraşan, eli ayağı rahat durmayan, okul hayatında'da baş belası modeller vardır, bunlara çok yapabilecek birşeyimiz yoktur, sabretmekten başka elden birşey gelmez. onun anladığı dilden konuşmak bize birşey kazandırmaz, tam tersine zararlı çıkmamıza yarar, sabretmek yeter. katlanmak yeter,.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Valla okulum ve müdüründen tut bütün öğrenciler çalışanlar nefret ediyorum hepsinden. Ama katlanmak zorundayim onlar Şu an benim icin sadece üstüne basıp çıktığım merdiven basamakları, zirveye ulaştığımda hic bir anlamlari kalmayacak tabi zirveye ulaşmak icin onlara muhtacim.

0|1
    0|0
  • Varrr

0|1
    0|0
  • Kenidimden soğuyorum Öyle zamanlarda

0|2
    0|0
  • Hayır yok

0|1
    0|0
  • Tamda suanda herseyım o yonde ılerlıyor ıstemedıgım ınsanlara ıstemedıgıç durumlara katlanıyorum suanda

0|1
    0|0
  • Evet mesela okula gitmek😒

0|1
    0|0
  • Sevdiğim kişileri k iramadigim zamanlar sirf onlar istiyor diye biseyler yapmam

0|1
    0|0
  • Evet var

0|1
    0|0
  • Çok var malesef.

0|1
    0|0
  • Şu an yok. Oldugu oldu. Atamadigim da oldu.
    Yuzune sove sove kurtuldum gibi

0|1
    0|0
  • Yok 😇

0|1
    0|0
  • okudugum bölüme devam etmk zorunda olmk...

0|1
    0|0
  • Komple bir günüm o insanlar ve durumlarla geçiyor

0|1
    0|0
  • Malesef cok..

0|1
    0|0
  • Bir tane hoca var her dönem dersini koyuyorlar. O adam katlanmak çok zor oluyor ya.

0|1
    0|0
  • Olmaz olur mu allah onların belalarını versin

0|0
    0|0
  • Yapmam diyip yaptıgım bişey var
    Katlanmak zorunda olduğum da bir çooookkk insan var 😕😕

0|1
    0|0
  • Olmaz olur mu?

0|0
    0|0