Ailedeki durumlar?

20 yaşındayım, hayatımın ilk 11 senesi her çocuk gibi güzeldi annem bazen çok kızınca döverdi tek derdim buydu, babam eve gelmezdi ama bu bana çok normal gelirdi herkesin evinde böyle sanardım. Benden 2 yaş küçük bir kız kardeşim vardı ve annem 4 aylık hamileydi erkek kardeşim olucaktı biz mutluyduk falan ama bir gun babam bizi anneannemlere götürdü o zamanlar bilmiyorum tabi sebebini. Meğer başkası varmış ve o kadında hamileymiş. Aradan zaman geçti annem 6 aylık hamile ben teyzemdeyim annem dayımda kız kardeşimle beraber falan, yuk olmamak için beni yanına almıyor. Bir aksam bir baktım kapı çalıyo ama alacaklı gibi. Üvey amcam beni alıp eve götürmek istiyor. Çıktım cama bir baktım kız kardeşim arabada ağlıyor abla lütfen al beni diye yalvarıyor. İlk defa böyle çaresiz hissettim daha 11 yaşındayım ve kardeşim orda beni kurtar diyor. Bağırdım çağırdım gitmem dedim amcama da şerefsiz diyip durdum. Sonra yalvardım eniştem beni o gece anneme götürdü annemin o halini unutamam yalnız bıraktık onu sanıp mahvolmuş beni görünce nasıl mutlu oldu anlatamam. Neyse babam annemi aldattığı kadınla beni tanıştırmıştı ama ben sekreteri olarak biliyorum falan anneme anlattım bunu, annemde araştırıp öğrendi tahminimiz doğruymuş. Boşanıcam dedi boşanmadı doğuma yakın bir süre kala babama döndü bir erkek kardeşim var şimdi kalp hastası. Fakat babam sevgilisini ifşa ettiğim için bana düşmandı hergun şiddet gördüm, aradan yıllar geçti 17 yaşındaydım annem çalışıyordu ve bir gün Facebook da bir erkekle saçma mesajlarını gördüm beynimden vuruldum. Babamı aldatıyordu üstelik bu adam iş yerinden müdürü. Ben o gece intihar ettim 1 hafta yoğun bakım 2 gün muşade altında kaldım. Çıktığımda ise babam bana sevgilinden mi ayrıldın he o

Güncellemeler:
Şu an diğer kadından da bir kardeşim var fakat bunu birtek ben biliyorum, babam çok sarhoşken kardeşinize sahip çıkın ben ölürsem diye anlattı. Ben annemin sırrı ve babamın yaptığı bu çocuğu nasıl saklıycam bilmiyorum
Tamamını paylaşamamışım Şu an 20 yaşındayım hala şiddet görüyorum intihar ettiğim içinde günlerce şiddet gördüm. Napıcam bilmiyorum kaçsam kaçamam bulur babam. Burda daha beter haldeyim psikolojik olarak çöktüm

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aileni seçemiyorsun ne yazık ki. Yaşadıkların çok ağır her insanın kaldıramayacağı cinsten. Umarım daha çok sabır ve kuvvetlenirsin bu tür pisliklerden uzak mutlu bir yaşamın olur

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah affetsin annene çok sinirlendim. Sabret illa bir yol bulursun sen sahip çık kardeşlerine. Üzüldüm :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Düzmece bir hikaye gibi geldi yanlis anlama, gercek olduguna inanamiyor insan.

Yapacagin tek sey ses etmemek unutacaksin gordugunu duydugunu, dusunmiceksin yoksa icin icini yer

1|0
    0|0
    • Yok yanlış anlamıyorum bende okusam bana da öyle gelirdi haklısın

• allah sabır versin çok kötü bir durum ama siz birlik olmalısınız kardeşlerin ve annenle

1|0
    0|0
    • Annemin yüzünü görmeye bile tahammülüm yok ki, babamı aldattı o. Ve bunu bir tek ben biliyorum. Sadece kardeşlerim olsun yeter bana. Ne annemin ne babamın yüzünü görmek istemiyorum

• sana söylenecek söz bulamıyorum annenle bu konuyu görüş bidaha yapmaması için ikna et birlik olun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...