Erkeklere neden güven olmuyor?

Erkeklere neden güven olmuyor? Erkekler niye hemen bırakıp gidiyor anlamıyorum aydınlatır mısınız arkadaşlar?

1|0
17|65

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seven terkedilir üzülür, ben terk ediyorum üzülmüyorum :P :P :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• Erkeğin işi gücü cinsellik.
    Güvene kafası basmaz.

0|0
    0|0
  • Bunun cinsiyetle ilgisi yok. Sadece, sevmeyen erkeklere yavşadığınız için sonuçta öyle bir problem çıkıyor. Sorun aslında bütüyle erkeklerde değil.

0|0
    0|0
  • Erkeği kızı yok bu işin..

Hiçbir şeye güven kalmadı artık ne sevgiliye, ne aileye, ne dosta arkadaşa..

Kendimize bile güvenemiyoruz ki..

0|0
    0|0
  • Kızlara da güven olmuyor, demek ki insan evladına güven olmuyor knk

0|0
    0|0
  • Kızlara sonsuz güvenin

0|0
    0|0
  • Hevesini alan gidiyor :S

0|0
    0|0
  • sağlamını bulursan olur, kadınlarada olmaz ona bakılırsa, anında yetiştirirler hemen. bizde iyisini arıyoruz,

0|0
    0|0
  • Çünkü senin gerçekten aşık olduğun ciddi düşündüğüm biriyle etkileşime değilde yanlış anlamış olabilirim ama hoşlandığın biriyle sevgili olman dan dolayı ben sırf gerçekten aşık olmadığım biriyle çıkarsam evleneceğim kişiye ihanet etmiş olurum diye hiç sevgili yapmadım

0|0
    0|0
  • erkeklere neden rahat batarki demi :)))))) çuvaldızı kendıme batırıyorum sende iğneyi batır kendıne hadi :))))

0|0
    0|0
  • Allah aşkına bir ömür kim kimin yanında kalır nedir bu bağlanma saplantısı? istiyorsunuz ki bir kere çıktık mı ömrümüzü sizle harcayalım biz güvenilmez değiliz asıl siz garipsiniz. bu kafyla da hep üzülmeye mahkumsunuz.

0|0
    0|0
  • kızlara neden olmuyosa

0|0
    0|0
  • Erkekler bırakır, adamlar bırakmaz

0|0
    0|0
  • Her erkek ayni degil. Herkesin kendi yapisi.

0|0
    0|0
  • Ya da erkeklere güvenmeyen dişi kesim neden üzecek erkeklere gidiyor?

0|0
    0|0
  • Çünkü siz : ayrıldığınız kişiden hemen sonra erkek arayışına geçiyor :D önünüze gelen her erkeğe kapı açıyorsunuz :...
    Basit bir cevap... Her erkek kapısını açmaz :D

0|0
    0|0
  • Aksine kız diye bildiğim tecavüzcü diye bildiğim sonradan karı olduğunu ve tecavüzcü değil sevgilisi olduğunu öğrendiğim o mahlukata da keşke güvenmeseydim diyorum. Yani aslında bayana da güvenilmediğini öğrenmiş bulundum

0|0
    0|0
  • Erkeklige yakısan adamlıgını tasımıyanlarla cok karsılasmıssın sen adam olan erkek her zaman güvenilir ;)

0|0
    0|0
  • Bitek erkekleremi?

0|0
    0|0
  • sen güvenilicek cinsine denk gelmemişsin bence genelleme yapmışsın pek hoş olmamış...

0|0
    0|0
  • Genellikle kolpa erkekleri seçtiğiniz için olabilir mi?

0|1
    0|0
  • ay kızım takılma böyle şeylere. bunlardan bir bokk olmaz

0|0
    0|0
  • Bazıları yuzunden genelleme yapan sizsinz

0|0
    0|0
  • çünkü yanlış erkekleri tercih ediyorsunuz

0|0
    0|0
  • kızlara çok güveniliyor sanki de

0|0
    0|0
  • erkek oldugumuz için

0|0
    0|0
  • Çünkü güven olmayan erkekleri, güven olmayan babalar güven olmayan eşleriyle yetiştiriyorlar.

0|0
    0|0
  • Erkek sevdıgı kadını asla terketmez ya sevmemıstır ya guvenı kırılmıstır ya da gıtmesı ıcın cook sıkmıssındır

0|0
    0|0
  • Senin dogrularini kabul etmeyeceğini düşünenler istediğini alamayanlar ve gerçekten sevmeyip sikilanlar gibi kategoriye ayirabiliriz

0|0
    0|0
  • erkeği sorgulıyacağına kedini sorgula bence... neden bırakıp gidiyo? acaba neden? senin yüzünden olabilirmi acaba !!! demekki dişiliğini tam anlamıyla kullanamamışsın...

0|0
    0|0
  • bu kafaya sahip olduğun sürece sen hiç kimseye güvenme kal daha iyi ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 16

• Hormonlar.

0|0
    0|0
  • Çok sıkıyorlar mesala senle cıksa bile yeni bir sevgili yapabiliyorlar her zaman seni cinsel obje olarak goruyordur

0|1
    0|0
  • kızlar da gidiyo. kendimden biliyorum aohdoa

0|0
    0|0
  • aslında tüm suç onların değil iki cins de bunu eşit oranda yapıyor :)

0|0
    0|0
  • Hic boyle bir problem yaşamadim

0|0
    0|0
  • Sevmekten, bağlanmaktan korkuyor çoğu.. Onlarında güven problemleri var bence.

0|0
    0|0
  • Çünkü bir hatayı tekrar tekrar yapıyolar

0|0
    0|0
  • Sadakatsizler

0|0
    0|0
  • çünkü onlar g. t

0|0
    0|0
  • geneli kullan at pesinde cnku

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam olanlarına gözün kapalı güvene bilirsin ama öylesini bulmakta mesele.

0|0
    0|0
  • Vallah bir arkani don baktin bskasinlaaaa biz duzgunu bulamiyoz

0|0
    0|0
  • Ben olayın cinsiyetle alakalı olduğunu düşünmüyorum, karakter, şeref ve onur meselesi.

0|0
    0|0
  • 1 tane yetmiyokiiiii

0|0
    0|0
  • sanki kadınlara oluyor ya

0|0
    0|0
  • Erkegi kizi yok. Giden gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...