Yalnızlığın size göre tarifi nedir? Size ne ifade ediyor?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• 1 bardak su veren kimsen yoksa yalnızsın kalkıp alcan..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yalnızlık duygusu sıradan bir yalnız olma halinden farklıdır. Bazen insanlar bilinçli olarak tek başına kalmayı tercih ederler ve yalnız olmaktan zevk alırlar. Bu yalnızlık duygusundan farklı bir durumdur. Yalnızlık duygusu istek dışı bir yalnız kalma durumundan dolayı ortaya çıkar. Yalnızlık duyan insan terkedilme, dışlanma, depresyon, güvensizlik, umutsuzluk, anlamsızlık, değersizlik ve kızgınlık duygularıyla doludur. Kendisinin hiç kimsenin sevgisine değer olmadığını düşünür, o yüzden de sosyal yaşamında zorluk çeker. Bu durum yalnızlık duyan insanın diğer insanlarla sağlıklı sosyal ilişkiler kurmasına sekte vurabilir.

0|0
    0|0
  • Yalnızlık denilince kabir geliyor aklıma.

0|1
    0|0
  • Etrafında onlarca insan olduğu halde, canın sıkkınken onlarla değil de yanlız kalmayı tercih etmendir. Herkes anlattığında rahatlar, anlatamıyorsan yanlızsın..

0|0
    0|0
  • Anlaşılamama.

0|1
    0|0
  • Tek başına ağlamak ve kötü olduğunu kimsenin farketmemesi

0|1
    0|0
  • tam olarak ben asdsa

0|0
    0|0
  • herkesle yatıp kalkıyor

0|0
    0|0
  • bazen huzur...

0|0
    0|0
  • Herkesin icinde yalniz hissetme. Herkes gulerken icten ice dusunmek ve uzulmek

0|0
    0|0
  • Yalnızlık...3 hece 9 harf bir kelime. Ama bir ömrü de kapsayalbilir; birkaç gün, hatta 1 2 saatte sürebilir. Ama hep vardır. Ben şu an yalnızım. Hem de çok. Bitmeyen, tükenmeyen, birazcık da olsa azalmayan bir yalnızlık benimkisi. Çünkü "O" yok. Ve hiçbir zaman da olmayacak yanımda. Bunu biliyorum. Ama kendimi her ne kadar zorlasam da kabullenemiyorum. İçimdeki her hücre "HAYIR" diye haykırıyor. Sadece onu istiyor.
    Etrafım insanlarla dolu. Ama hiçbiri yetmiyor. Kimse o olamıyor. İçimdeki boşluğu dolduramiyor. Ne kadar imkansız, saçma, kötü olsada... Yinede onu istiyorum. Sadece onu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sessizlik

0|0
    0|0
  • Dengini bulamamadır.

0|0
    0|0
  • paylaşılmayan bişeydir

0|0
    0|0
  • Sessizlik

0|0
    0|0
  • Onlarca insan içinde seni anlıyan kişinin olmaması

0|0
    0|0
  • Yalnız Allaha mahsus birşey olarak görüyorum yalnızlık edebiyatını boşa yapıyorlar

0|0
    0|0
  • kafayi dinlemektir kardesim

0|0
    0|0
  • tavandaki her bir ayrıntıyı gözü kapalı çizebilmektir.

0|0
    0|0
  • Araf olabilir

0|0
    0|0
  • Cok yakınken ona uzakta durmak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...