Geçen yaşadığım olay. Dusncelerinizi merak ediyorum?

2 gün önce karne aldik eve gidince arkadasimla dolasicaktik. Sinif arkadasim. Evlerimiz aynı mahallede. Farklı servisteyiz. Her neyse , tam servise bindim cam kenarına oturdum o ara birşey düşünüyordum. Arkadasimla gezicem diye mutluydumda. Ama insanlar bana çok ciddi durduğunu hatta dovucekmisim gibi durduğumu ama çok iyi biri olduğumu soylerler.

Neyse geri doneyim konuya. İşte tam oturdum servisin hareket etmesini bekliyorum. O ara camdan dışa ri bakıyorum. Bir servisci gelmemiş. O servistekiler bizim servise geldiler. Haliyle de yer yok oturacak. 2 kişilik koltuklara 3 kişi oturmaya basladilar. Yanıma 2 kız geldi bunları tanımıyorum. Onlar arkadaşlar. Camdan dışarı bakıyorum o sıra. Kız bana karnen kötümü dedi. Bende yooo dedim (tesekkur aldım ve mutluyumda) oda hemen niyebu kadar ciddisin biraz gulumsesene dedi. Benim zaten sinirlerim hopladi o ara. Hep aynı şeyleri duymaktan biktim. Bende sanane dedim. Oda atara atar giderek gider dedi konuşmak istemiyorsan söyleyebilirdin dedi. Bende "konusmadigima gore konuşmak istemiyorum dur dedim" kızda soyleseydin gorgusuz felan ded bnde ona dedim iste böyle kavga ettik. Hanı sakin iyi niyetle dedi felan demeyin de gerçekten çok gicikti.

Düşüncelerinizi merak ediyorum. Neden hep aynı şeylerle karşılaşıyorum ve sırıtmak zorunda değilim her dakika off sinir oldum gene

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu senin karakterin mi desem huyun mu desem insanlara açıklama yapmak zorunda değilsin sürekli güler yüzlü olsan onada konuşurlar boşver sıkma canını mesafeli olsunlar kafan rahat olur cıvık tiplerden uzak olursun ben böyle insanım de olsun bitsin ;)

1|0
    0|0
    • Gerçekten kıza kardeşim dicektim ama kavga büyücek diye sustum. :D yorumun için teşekkürler

• Kardeşim değil yvsk

• Rica ederimm takma kafana ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• Mizacın öyle demekki ama bir anda parlamana gerek yok yani insanlar bana da habire "sinirli" diyor mesela yani hatta "sinirli tersleyen kız" olarak çıktı adım ama bu konu yüzünden masumca söylenmiş bir lafa asabiyetle karşılık vermemeliydin

1|0
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler ama masumca olduğunu hissetsem gercekten o şekil cevap vermezdim. :)

• haline anlam verememiştir ama bir yandan da haklısın bir şey olmuş olsa bile ne yaşadığın kimin umrunda ki

• Salla öyle uyuzlari takma kafaya 😉

1|0
    0|0
  • bir daha gormicegin bir insan için bu kadar takılma boşver gitsin :p

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ama etrafımdaki insanlar öyle cıvık ki Eleştirilmekten Yoruldum artik

• tanıştığıma memnun oldum o zaman :)

• Bende :))

• var öyle insanlar sırf gıcıklık olsun diye Allah kimsenin karşısına çıkarmasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...