Geçen yaşadığım olay. Dusncelerinizi merak ediyorum?

2 gün önce karne aldik eve gidince arkadasimla dolasicaktik. Sinif arkadasim. Evlerimiz aynı mahallede. Farklı servisteyiz. Her neyse , tam servise bindim cam kenarına oturdum o ara birşey düşünüyordum. Arkadasimla gezicem diye mutluydumda. Ama insanlar bana çok ciddi durduğunu hatta dovucekmisim gibi durduğumu ama çok iyi biri olduğumu soylerler.

Neyse geri doneyim konuya. İşte tam oturdum servisin hareket etmesini bekliyorum. O ara camdan dışa ri bakıyorum. Bir servisci gelmemiş. O servistekiler bizim servise geldiler. Haliyle de yer yok oturacak. 2 kişilik koltuklara 3 kişi oturmaya basladilar. Yanıma 2 kız geldi bunları tanımıyorum. Onlar arkadaşlar. Camdan dışarı bakıyorum o sıra. Kız bana karnen kötümü dedi. Bende yooo dedim (tesekkur aldım ve mutluyumda) oda hemen niyebu kadar ciddisin biraz gulumsesene dedi. Benim zaten sinirlerim hopladi o ara. Hep aynı şeyleri duymaktan biktim. Bende sanane dedim. Oda atara atar giderek gider dedi konuşmak istemiyorsan söyleyebilirdin dedi. Bende "konusmadigima gore konuşmak istemiyorum dur dedim" kızda soyleseydin gorgusuz felan ded bnde ona dedim iste böyle kavga ettik. Hanı sakin iyi niyetle dedi felan demeyin de gerçekten çok gicikti.

Düşüncelerinizi merak ediyorum. Neden hep aynı şeylerle karşılaşıyorum ve sırıtmak zorunda değilim her dakika off sinir oldum gene


0|0
50

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...