Bu tuketici haklarina girer mi? lutfen yardimci olun cok onemli?

Arkadaslar ben internetten bir sey satin aldim kapida odemeli fakat bunun siparisini ayin 12 sinde verdim hala gelmedi yarin gelecegini soylediler kargodan da aradilar fakat ben bu urunu denemeden parasi i odemek istemiyorum malum urunum kac gunde geldi parami kac gunde gondersinler Allah bilir bu yuzden ben once denemek istiyorum olursa urunumu almak istiyorum olmazsa geri iade olarak gondermek istiyorum bu tuketici haklarinda var midir? Lutfen yardimci olursaniz sevinirim deneyecegim urun kaban zaten

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Var!!! Zarar vermeden denersen geri iade Hakkı'n bulunuyor!!!

1|0
    0|0
    • Peki cok tesekkur ederim

• Eğer geri iade gününüz dolmuştur derse hiç birşey deme mahkemeye verecek sizi kargonuz geç geldi de tazminat kopar!!! Uyanık olun ;)

• Anladim cok tesekkur ederim :)

• Bence, internetten aldığın malzemeyi geri iade etmen süreç gerektirir. Kargocu parasını tahsil etmeden ürünü sana teslim etmez. Sen denedin beğenmezsen iadesiyle uğraşacaksın. Boşver malzeme neyse onu satan bir mağazadan teşhir ürünü varsa orda iyice bak gör ona göre al.

0|0
    0|0
    • Iste sorunda bu yok magazasi yasadigim sehirde olsa ordan alirdim kilolu bir bayanim denemeden de almak istemiyorum bu yuzden sormustum

• Ya oyle degil simdi kaegocu bana kargoyu getirdi ya ben adam kapidayken urunu deneyip parasini oyle vermek istedigimi soylesem olmazsa geri verecegim adami gondermicem kapida durcak

• Kargocu, kargonun parasını ödemeden sana paketi teslim etmeyeceği gibi paketi açıp denemene de izin vermez. Çünkü senin dediğin şekilde yapsa, kargocu zor durumda kalır. Firmaya dönen ürüne bu sefer firma " Bu paket açılmış" deyip itiraz eder. Hiçbir kargocu para almadan senin paketi açmana izin veremez. Kendi zor durumda kalır.

• Hayır yok deneyemezsin bakamazsin bile. Icinde suphe varsa kapiya gelince geri yolla eger aldigin yere guvenmiyirsan

0|0
    0|0
    • Yalniz deneyecegim sey bir kaban ve ben ustume olup olmayacagini bilmiyorum kilolu bir bayanim zar zor buldum ilk defa alisveris yaptim yani denemeden almak istemiyordum ama neyse

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...