Nolur bir cevap verin ne yapacağımı şaşırdım artık?

Yaşım ilerliyor ve hala evlenemedim. Haliyle bazı şeyleri yaşamayı istiyorum artıkBu soruyu sormayacaktım ama sizden akıl almak istedim artık.26 yaşım bu arada.

Çok inançlı biriyim biliyorum henüz vakti gelmedi o yüzden biri çıkmıyor karşıma ama yine de sormka istedim. Var mı benim durumumda olan? nolur bir cevap verin çok bunaldım artık bu sorunun cevabını düşünmekten:(

0|1
3|16

En İyi Kız Görüşü

• İnançlı biri olaraktan senin herşeyin doğru bir zamanını ve yaradanın nasibini doğru zamanda çıkartacağını ve insanın doğacağı evleneceği ve öleceği günün şaşmayacağını bilip içinin rahat olması lazım ;)

1|2
    0|0
    • İyi yazmissin harbi 😊

• burdamısın neden cvp yazmıosun?

• Seni de bulurlar birgün :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Bazen çok istersin olmaz ama gün gelir o kadar mutlu olursunki geçmişte yaşadıklarına gülüp geçersin takma bu kadar kafana

1|0
    0|0
  • Evet bende öyle hissetmeye basladim demek istemezdm ama , burda da yazilmicaz ki dusunceler hayirlisi diyip gecistirmek sn mantiklisi

1|0
    0|0
  • madem karşına çıkmadı , öyleyse sen onu ara..
    daha nereye kadar bekliceksin yetmedi mi?
    aradığın kriterleri söyle işte. arasın annen baban

0|0
    0|0
  • Insallah adam gibi biri cikar karsina

1|0
    0|0
  • Evet bende öyle kardeşim yaşım 21 bende zinaya düşmeden evlenmek istiyorum kapitalist sistem buna izin vermiyor evlenmek zor sabredip evlenene kadar beklemekten başka çaremiz yok sen bayan olarak istiyosun erkek olarak bizi düşün kapitalist sistem gençleri zinaya sürüklüyor

0|0
    0|0
  • Gel evlenelim 😊😊😊

0|0
    0|0
  • Şaşırma :/ bisiler yap

0|0
    0|0
  • 23 yasindaym.. Benimde aklimdan cikmiyor.. Ben kaderime küstüm artik.. Ölü misali yasiyorm.. Moloton bir hayat.. Olmayacak gibi..

1|0
    0|0
  • 26 çok mu geç. alakası yok. illa icraata geçmek istiyosan sen de boş durma

0|0
    0|0
  • Acele edip yanlış kararlar alma, akışına bırak ve biraz daha sosyal olmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Düğünlere falan git kendini bir güzel göster bekar damat adaylarının anneleri seni bir görsün gerisi gelir.. :D

0|0
    0|0
  • geç kalmış sayılmazsın bence ideal yaş evlilik için nasibini bekle kimi bekliyorsun böyle kriterli

0|0
    0|0
  • Nerdesin?

0|0
    0|0
  • fuckbody bul kendine

0|0
    0|0
  • Bayanda kritik yaslar ama umudunu kaybetme.

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar sabredeceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende 24um evde kaldim. Dis gorunus iyi. Herkes evlenmek istedi ama ic guzelligimde giciklik laf sokma herseye alinma trip snirlilik kiskanclik oldugu icin devam ettiremedm hep :) evde kalmaya mahkumuz hahahh

0|0
    0|0
  • Ilk teklifi kabul et

0|0
    0|0
Yükleniyor...