Çok yalnızım canım sıkılıyor nasıl yeni ortam kurabilirim?

öncelikle herkese selam. ben 18 yaşındayım 19 a girmek üzereyim. liseye gittiğim zaman arkadaşlarım vardı hep takılıyorduk okulda. sevgilim vardı okuldan. okuldan sonra mahalleden arkadaslarla takılırdık. hayat bana güzeldi yani anlayacagınız. ama ben 2 bucuk yıl önce liseden çıktım ve açığa geçtim. ne olduysa o zaman oldu zaten. okul ortamı birden çöktü. ordaki arkadasları kaybettim. ilk yıl bir sorun yoktu aslında benim için evde takılıyordum aksamları mahalledeki arkadaslarla falan. ama o 1 yıl içinde sevglimden ayrıldım. ve gitgide diger tanıdıgım arkadaslarda ya baska yere gitti ya da tartıstık. ve evdede sıkılmaya basladım sonucta koskaca 1 yıl geçti. hep geçmişi hatırlamaya basladım uyuyamamaya basladım. sonra tekrar düzelmiştim ama galba tekrar baslıyor herşey. suanda bir kaç arkadasım var aslında görüştügümüz ama herkesin işi gücü var okulu var. ben sap gibi kalıyorum evde. biliyorum cok uzun oldu ama ne yapmam lazım tekrar bir sevgili ve yeni bir ortam eskisi gibi?

Güncellemeler:
...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Tekrar geri dön okula

0|1
    0|0
    • keşke... ama bir kere açığa geçtim.2 ay sonra açık öğretim lisesinden mezun oluyorum. ygsye basvurdum bu yıl. martta sınavım var. hiç çalısmadımda nolcaksa artık bakalım :D :)

• aynen olabilir teşekkürler. zaten üniversite olmazsa askere gideceğim orda komutanlara anlatırım derdimi döve döve çözerler onlarda :D :D.)

• Allah gönlüne göre versin o zaman

Erkekler Ne Diyor 1

• askerde de güzel ortam kurarsın hemde orda arkadaşlarını sevdin mi kardeş gibi olursun :(

0|0
    0|0
    • aynen inşallah. gerçi ben üniversite okuyup bir hayatımı kurup öyle askerliği yapmak istiyordumda. kısmet.)

• tabi ozaman kısa dönem yaparsın. hem kısa dönemlerle ortam daha iyi oluyor

• evet ama benim Şu an bir çözüm bulmam lazım sorumda dediğim gibi :(

Yükleniyor...