Ezan okunurken test çözmek ya da kitap okumak caiz midir?

Ezan okunurken test çözmek ya da kitap okumak caiz midir? hocamız varsa ona da sorabiliriz :) ;)

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ezan sadece namaz vaktini bildiren bir duyuru, kılmayacaksan testte çözersin, kitapta okursun, müzikte dinlersin, ayağını da uzatırsın, kendi kendinize icat çıkartıp kasmayın şu dini.

1|0
    0|0
  • Sevaptır

1|0
    0|0
  • Davet var :) davete icabet etmek gerek

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • YOK ARTIK !!313123!!

1|0
    0|0
  • break dance bile yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • günah hatta çekmeceye koy

1|0
    0|0
  • soru mu bu dinle alay ederek ne kazanıyosunuz anlamıyorum gidin arkadaş başka konularda dalga geçin insanların dini duygularıyla hasas noktalarıyla aileleriyle namusuyla vs dalga olmaz anlayamadınız gitti ergenler

0|0
    0|0
  • sövmiyim sövmiyim diyorum ama zorluyosunuz be kardeşim

0|0
    0|0
  • neden caiz olmasın imamım kafası mı karışıyor

0|0
    0|0
  • Adamlar kuyruklu yıldıza uzay mekiği indirdi biliyosun dimi? bilmem kaç milyar km hızla giden yıldız bütünü hani

0|0
    0|0
    • Bilmem kaç milyar km? Işık hızından daha hızlı bir madde bulduğun için seni tebrik edip, başarılarının devamını diliyorum.

• Bilmem kaç milyar demek milyarın başındaki sayıyı bilmemen demek buna hak veriyorum ama evrende milyar kilometre hızla gidebilen bir madde yok. 1 milyar bile olsa yok. Neyse sen bulduysan NASA'ya haber verelim. 1 saatte Samanyolunun dışına çıkarız adamlar 10 yıl uğraşmazlar ne güzel.

• @fanuskafa haklısın fanuscan seni bizim hatalarımızı düzelttiğin için kutluyorum aydınlattın beni verilmek istenen mesaj milyar mılyon bılmem kaç olsaydı daha da etkılı olurdu belkıde ama mesaj o değildi bunu anlamak ıstemedın sanırım halkın sevgılısı olmak ıstedın hataları duzelterek olsun senınde bir uğraşın ve emelin var seni takdir ediyorum devamını beklıyorum

• Bu konu hakkında bir fikrim yok ama ezanın dinlersek daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Asd.

0|0
    0|0
  • Degildir bence

0|0
    0|0
  • kardesim ezan okunurken dinlemek sunnettir bu bakima ezani dinlemedeki husus mumkun oldugu mertebede dinlemektir ve namazini kilmaktir.. zira bu dunya varsa o dunyayi en iyi hatirlatan oguttur ezan o bakim lakin acil veya bir isle mesgul iseniz onunla ugrasiyorsani size gunah yazilmaz yani kisacasi :) sunnettir ama dinlemekte sevaptir ve sonrasinda namazini kilmaz :D

0|0
    0|0
  • Caiz tabi emek var emek olan yerde haram olur mu

0|0
    0|0
  • Sapıttınız gari

1|0
    0|0
  • Ezan okunurken millet zina yapıyor

0|0
    0|0
  • memleket salak dolu