Atatürk dövmesi yaptırmak istiyorum ama korkuyorum?

Başka kalıcı bir dövmem de var, ama Atatürk dövmesi yaptırmaktan korkuyorum... Ailem 5-10 yıl sonra başıma kötü işler açabileceğini, o dövme yüzünden iş bile bulamayacağımı söylüyor.. Sizce de mümkün mü? Ülke o hale gelebilir mi?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede Atatürk un varlığını kimsenin silemiyecegini ve her daim onun yolunda ilerleyen insanlar her zaman olacaktır. İçin rahat olsun

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim var o dövmeden hemde sağ elimin bileğinde ve her zaman görünen bir yerde. Bu yüzden işe almayacak olan köpeğimin önündekini yesin. Çok istiyorsan yaptır bence beğenmeyen küçük oğluna almaz.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• şerefsizlerin yanında çalışmamış olursun işte

3|0
    0|0
  • toplum o hale gelirse ortada ülke diye bir şey kalmaz zaten , korkma yaptır. Laf edenler utansın

2|0
    0|0
  • Atatürk gözü ve imzası var

0|0
    0|0
  • Korkmalısın.

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk gibi bir insanı sevmeyen çok ülkemizde bende yaptırmayi planlaliyordum ama ilerde bu daha fazla sorun olacak.

2|0
    0|0
  • Ülke o hale gelse bile o dövmeyi taşımaktan gurur duyarım.

1|0
    0|0
  • Gururla tasirsin o dovmeyi birak duymazdan gel bu tur soylentileri.

1|0
    0|0
  • lazerle atatürkü silebilirsin.

0|0
    0|0
  • dövmeye izin veriyorlarsa yaptır iznim olursa ilk atatürk yaptırıcam

0|0
    0|0
  • Ben 7 ay once gazi mustafa kemal imzası yaptırdım

1|0
    0|0
  • Yaw he he

0|0
    0|0
  • beş on yıl sonra kolun bacağın görünmeyeceği için peçenin altında bir zararı olmaz korkma yaptır.

0|0
    0|0
  • Başka bulamadın mı yaptırcak birşey :D

0|0
    0|0
  • :) siz bu kadar korkmaya devam ederseniz evet!.. korkmayin sinmeyin yilmayin YIKILMAYALIM

0|0
    0|0
  • Korkma ama dövme saglik acısindan kotu.. Ataturk kısmina gelince bu ülke ATATÜRKÜN sayesinde ayakta

0|0
    0|0
  • ne kadar aptlsın ya soruya bak! ülkeyi milleti müslümanları kötülemenin 50bin yolunu buluyorsunuz. ne diyeyim Allah size layığını versin

0|0
    0|0
  • ben patronun olsam işe almam şahsen o adamın dövmesini görsem kolunda

0|0
    0|0
    • Sen ilk önce adam ol !

• @slhtnrr benim için de köpekler solculardan daha kıymetli nedense

• Birimcisi solcu degilim ama saygi duyarim her insana saygi duyarim sirf yüce yaradan tarafindan yaratildiklari icin ama senin gibiler icin ayni seyi soylemeyecegim size saygi duyulmasi cok gereksiz ;kinci, nefret sacan ve sadece biz dogruyuz dusunceleriniz sizi insan olmaktan cikartiyor

• ülke o hale gelemez
    safsata

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır ne alakası var tam tersi ülke git gide daha çok ozgurlesiyo etrafına bak 10 kişiden 7 sinde dövme var artık o derece fazla yaptıran var bendede dövme vr iki tane ve muhasebe bölümünü bitirdim bir çok istede de çalıştım bu senin vücudun kerdi tercihlerini yapmakta ozgursun

1|0
    0|0
  • Atatürkün sevilmediği ülkenin çiçeğine koyayım

0|0
    0|0
  • Ailen haklı

0|0
    0|0
  • Neden açsın ki?

0|0
    0|0
  • çok görülmeyen biyerine yapabilirsin mesela omuz