Yabancı Kızlar Daha Namuslu Onlarla Evlenmeyi Düşünenler Var mı?

Ben kısmet olursa yabancı bir kızla evlenmeyi düşünüyorum. Hem daha güzeller hem daha samimiler insanı çileden çıkarmıyorlar resmen hayatı yaşamayı ve yaşatmayı biliyorlar. Çektiğiniz bunca kezban tribi ne için? bir kere geliyoruz dünyaya bunlara muhtaç değilsiniz. Yabancı kızlar her konumda Türkiyedeki çoğu kızdan üstündür. Türkiyedeki çoğu kızın ise tek tesellisi yani tek elindeki koz ama ben namusluyummm. s onlar o... Halkımız ne kadar da düz kontak değilmi hemen or damgasını yapıstırırlar. İnsanın hiçbir özellği olmayınca kendisine ben namusluyum ben delikanlıyım falan diye teselli eder kendisinin başka öne çıkan özelliği yoktur çünkü. Emin olun yabancı ülkede kızlar yapmıyor değil yapıyor ama onlar yalan söylemiyor her konuda dürüstler oyun oynamıyorlar. Türkiyedeki kızlarında çoğu bakkire değil yani o konuda bir fark yok yabancı ülkelerle aramızda. Sadece Türkiyedeki kızlar her haltı yiyip ileride evleneceği zaman bir keriz bulma derdinde kendini diktiriyor efendi kız ayağına yatıyor. Türkiyede zar diktirme sayısında patlama olmuş. Yani diyeceğim siz siz olun dostlar yalan ve palavralarla dolu geçmişini bilmediğiniz bir çakalla evleneceğinize size karşı dürüst olan ilişki yaşamış biriyle evlenin daha iyi. Çünkü onlar sizden önce birşey yaşamış olabiliyor ama sizinle evlenince size sadıklar emin olun ;) O kadar örneğini gördümki say say bitmez vajinal kanama denemesi yapanı bile gördüm gerdek gecesine hazırlık için. Siz düşünüyormusunuz peki yabancı bir kızla evlenmeyi?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• böyle düşünmenizin nedeni size iyi birinin rastlamış olmaması bence ya da ne biliyim vardır elbet

0|0
    0|0
    • Nedeni basit toplumun genelinin böyle olması :D Nişanlısı varken fuckbuddysiyle sevişenleri bile gördüm

• Evlenirsin ozaman :D

0|0
    0|0
    • Bir tane polonyalı var zaten skypedan konustugum :D ama evlilik icin erken o gider başkası olur yani en az bir 5 sene daha bekarım ne olursa olsun

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...