Psikolojimin bozuk olduğunu düşünüyorum?

Babamın işi gereği sürekli tayin görüyoruz. Ve her gittiğim yerde tam alışıyorum hoop başka bir yere tayin..
Psikolojimin bozulduğunu düşünüyorum gittiğim her yerde farklı kültür farklı insanlar, genellikle kötü insanlar.
Kendi kişiliğimi korumakta zorluk çekiyorum. Sizce kişiliğimin tam oturabilmesi için ne yapmam gerek kitap okumanın faydası olur mu?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaş kaç bakalım öncelik?

0|0
    0|0
    • 10. sınıf

• Öncelik şu kişide biter daima olay kişi ve kişilere ilk adımlarda telkin bu yönde olur ama resmi ve terimsel konuşmak istemiyorum bu aradaki algıyı bozacaktır şu var ki kişilik dış etkenlere bağlı değildir elbet etkisi olacak ancak net vurguyla belirtelim kişi özünde yatar olanı ortaya koyarsın çevre sana yeni şeyler kazandırmaz bilgini görüşünü hayata bakışını yaklaşımına katkı sağlar ama seni değiştirmez sadece sende olanı ortaya çıkartır. Kendin çizginden şaşmadığın takdirde nerede olursan ol olduğun sınırda kalırsın düşünme böyle şeyleri elbet kötü durumun sürekli hareket halinde olman ama hayatı daha hızlı öğrenirsin bu sayede ve insanı böylelikle görürsün bu kazancındır.

• bu yazdıklarını dikkate alıcam çok sağol.

Kızlar Ne Diyor 1

• Mutlaka kendini daha iyi ifade etmeni sağlar karakterinde çevre etkisini minimum seviyeye indir

1|0
    0|0
Yükleniyor...