Nazar belirtileri nelerdir ve nasil korunuruz?

Sizce nazar var mı ben inaniyorum ve surekli bir yorgunluk falan var esnerken gözlerim sulaniyor nasil korunuruz bu nazardan bilen varmi?

Güncellemeler:
Bilen biri varsa lutfen gorus belirtin

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İki aIem vardır: İIki varIık aIemi, ikincisi manâ aIemi. VarIık aIemi gündüz gibidir, oIanı biteni açıkça görürsün, kendini koIayca eIe verir. Manâ aIemi ise gece gibidir, onu buImak için mutIaka gönüI ışığını yakman gerekir. :( :(

0|0
    0|0
    • Yani anlamadim biraz daha acik olsaniz

• Sende buIunan beş duyu ışığını, gönüI nuruyIa aydınIat. DuyuIarı beş vakit namaz gibi biI. GönIünse yedi âyetten ibâret oIan Fatiha Sûresine benzer. Her sabah gökIerden bir ses geIir, gönIünden dünya sevgisini atabiIirsen o sesi duyar, hakikat yoIunun izini buIur, yoI aIır gidersin. :( :(

Erkekler Ne Diyor 5

• aynı sorun bendede var yorgunluk ve iştahsızlık daha kahvaltı yapamadım, inançsız olmama rağmen kurşun döktürdüm, bilmiyorum umarım bir yolunu buluruz

0|0
    0|0
  • nazar bocuğu tak dikkat ceker nazar olmaz

0|0
    0|0
  • çok mu esniyorsun?

0|0
    0|0
  • nazar haktır, insanı ölüme bile götürebilir, kalem süresindeki nazar ayetini okumalıyız nazar anında

0|0
    0|0
    • Felak nas okusam olmuyormu

• onları da oku, inşirahta oku ama kalem suresindeki nazar ayeti kısacık ve çok etkili. 3 dk içinde ezberleyebilirsin, malesef insanların çoğu nazara inanmıyor. uzaktan bile nazarın etkili olabileceğini söylüyorlar

• ayaklarında şişme var mı?

0|0
    0|0
    • Cok bilgilisiniz sizinle tanismak isterim

• Estağfırullah o sizin tevazunuzdan kaynaklı. kendimi geliştirmeye çalışıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...