Arkadaşlar bu hintli film, kadın, erkek tiryakiliği nedir?

Yahu bir gına geldi şahsım adına, nedir bu son bir aydır sürekli Hintli şeylerin paylaşımı. Moda falan mı çıktı ne oldu? Başka kültürler de var kendi kültürümüz de zengin. Hatırlatmak istedim :)

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Genç kızlar çin ve capon diye diye kafayı bozdular zaten :D
    hintli görseler çin capon derler. Merak ettiğim şu! sokakda görseler dil bilmezler nasıl konuşacaklar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• uzakdoguna dogru kaydı ilgi alaka nedense
    önceden italya iskandinavdı
    gelir geçer buda
    hayalleri hintli fransız ingiliz
    gerçekler ailesinin onayladı Türk :))
    yani hep böyle olmuştur

1|0
    0|0
    • geçen yıla kadar kore fimleri vardı 2015 sonu Hint modası çıktı. Moda olanı sevmiyorum. Çünkü cıvkı çıkıyor.

• hemfikiriz bu konuda
      moda olan ülkenin filmlerini izlemem bende

• bence de çok yanlış... insan anlatırken hint kınasını hiç unutur mu yahu.. çok ayıp etmişler..

1|0
    0|0
  • Hintlide görseler tanimazlar

1|0
    0|0
  • ben de anlamış değilim bir hint hayranlığı var sürekli

1|0
    0|0
    • moda akımına uymak amaç

• Ama bildiğiniz hindistan ks si oldu burası. Türk ünlü göremiyorum resmen :)

• bence de o kadar abartmaya gerek yok da insanlar beğeniyor demek ki hayır burada paylaşım yapamazsın demek olmaz

• bajrangi bhaijaan bir izle sunu ne filmdir arkadas ordaki kiz cocugu gibi cocugum olsun daha ne ister insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeni moda olduğunu bilmiyordum hint filmleri zaten hep söylenir gUzel olduğu bilinir gerci bana sorarsan birkaç tane filmi evet çok güzel ama diğerleri de o kadar iyi değil ve zaten çok uzun.. Ayrıca Hintller çok pis insanlarmış.. Özcan Deniz de ozrndikten sonra bir soğuma olsa da sempatim vardır az çok

1|0
    0|0
  • Hint filmleri uzun zamandır zaten seviliyo ülkemizde. Özellikle aamir khan. Aishwarya. Ünlendi sitede sadece. Şu nefret eden bir kız vardı. Küfreden o sen misim yoksa?😄

0|0
    0|0
    • Ben asla küfür kullanmam. Kişi kendinden bilir işi:)

• Yemin ederim geçenlerde biri küfretmiş. Lanet girsin hintlilere. Nefret ediyorum falan demişti.😄😄😄

• Ay sana ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...