Eşimle görücü evlendik 8 sene olacak 1 çocuğum var eşim iyi biri ama sıkıldım artık boşanmalı mıyım?

Sıkıldım evlilikten 1 çocuğum var sıkıldım ama heyecan felan kalmadı boşanmalı mıyım?

0|0
21|63

En İyi Erkek Görüşü

• Boşananlar çok mutlu ya...
    Bazen akıl duzeyinizi sorguluyorum.
    Not:boşanmış biri...

1|0
    0|0
    • Sen de mi akılsızsın yani

• Sırf sıkıldığından dolayı mı yoksa seni mi beğenmiyordu.

• Begenmese neden dönüp ağladı iki buçuk yıl kapimda?

En İyi Kız Görüşü

• ya bende evliyim arkadaş nasıl sıkılıyorsunuz? yazsana bana bir. ben 4 senedir evliyim bir sene flört ettik. tamam çocuğum yok ama sıkılmak nedir ya. çocuğun var sebep buysa boşanır mı insan. heyecan istiyorsan yolculuk yapın. maç a gidin. biz maç a gidiyoruz holigan alt etmiş yanımda. eşinle bir sevgili olacaksın bir kanka, bir anne baba olacaksın bir kardeş.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• Boşanınca da heyecan bulamayacaksın. Hem ne heyecanı? Mario musun seni? Otur işte aşağı. İşine gücüne bak.

1|0
    0|0
  • fazla dizilere/filmlere kendini kaptırma kanks.
    öyle parlak manken gibi koca bulamazsın kanks, hayaller ve gerçekler farklıdır söylim sana kanks.

3|1
    0|0
  • sebebi nedir neden sıkıldın evlilikten yani bunun bir nedeni olmali degilmi?
    yani oldu sıkıldım bosaniyom cocuk oyunumu bu

0|0
    0|0
  • hayır. çocuğu yapmıcaktın.

1|1
    0|0
  • Yenisinden de 8 sene sonra
    Ondan sonrakinden de 8 sene sonra
    Daha sonrakinden 8 sene sonra bosanınca
    18 + 8+ 8 +8+ 8 eder 50 yaş
    Ve buyük ihtimalle 3. Yü bile zor bulacaksın.
    Saçmalama bu kadar şiddet gören, aç , psikolojik sıkıntı içinde kadın varken haline şükret

0|0
    0|0
  • Boşana tabi , değişiklik iyidir ;)

0|0
    0|0
  • milletin o kadar kolayca boşan demesine bakma sakın, boşandığın zaman etrafının hiç de o kadar güllük gülüstanlık olmadığını göreceksin. 10 sene önce boşandığımda bambaşka düşünceler içindeydim. Hayalimdeki gibi birini bulup acaip mutlu olacaktım. Belki benimkisi biraz şanssızlık ama evlilikten korkmadığımı ve hala bekar olduğumu söylemem sana belki bir fikir verir.

0|0
    0|0
  • 1. Sebep fazla dizi film izleyip kendini ordaki kurgu dünyasına inandirmissin. Hala gerçek hayata adapte olamamışsın ve bazı değer yargıların kaybolmuş...
    2. Sebep aşağıdaki cevaplardan birine seviyomuyum onu da bilmiyorum demişsin. Aklında biri var seni de etkileyen o...

0|0
    0|0
  • Heyecan yarat sende sıkılınca boşanmamı olur

1|0
    0|0
  • umarım sana guzel bır cevap olur bu paylastıgım vıdeo

https://www.youtube.com/watch?v=dTOeqx5lXHc

1|0
    0|0
  • Bosan

0|0
    0|0
  • heyecan yoksa boşan. ekşın şart
    te allahım yarabbim ya

1|0
    0|0
  • Bosan

0|0
    0|0
  • Mutsuzsan ayril sen

0|0
    0|0
  • Sizin gibiler yüzünden evlenmeyi düşünmüyorum. Hem insanın hayatını mahfedeceksiniz, hem de maddi olarak dibe vurduracaksınız. Sizin gibiler yüzünden dost hayatını düşünür olduk. Sayenizde!

2|0
    0|0
  • Sen bir defa sıkılmışsın evliliginden bu saatten sonra o evlilik kesinlikle alevlenmez artık fakat diyecegim şudur o çocugun bir suçu yokki yazık olur hani ortada bir çocuk var senin oldugun durumdayım Şu an seni çok iyi anlarım

0|0
    0|0
  • ya bu heyecan falan ne saçma şeyler git hacım yuvanı yıkma. bu arayışı geç artık çocuk var, sorumluluğun var, lise aşıklarına benzeyemezsin bundan sonra kabul et.

0|0
    0|0
  • Malesef henüz eskisini getir yenisini götür kampanyası yok bu kurumda

0|0
    0|0
  • Bosan

0|0
    0|0
  • Bence sıkıldım canım
    Ama kurulmuş bir düzen var hiç bir sebep yok iken neden boşanmak istiyorsun? aldatmamak için mi?

0|0
    0|0
  • her ilişkide olabilir bu gibi durumlar eşinle farklı şeyler yapmaya çalışın ;) ya da günlük heyecanlar yaşayarak kendini ve bulundugun durumu geçistirebilrisn

0|0
    0|0
  • gunumuzde aşkın ömrü üç yıldır , her üç yılda bır evlenmeye kalkarsdan işimiz var !!!

0|0
    0|0
  • Ulan ne yapacağımızı da şaşırdık senin gibileri gördükçe evlilikten soğuyorum yemin ederim ya

1|1
    0|0
  • He boşan nasıl olsa çok basit olmuş bu işler. Annen baban yok mu senin hiç mi terbiye görmedin onlardan?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bosanda gör

0|0
    0|0
  • Çocuğu sana verirse kabul edermisin?

0|0
    0|0
  • ne diye evlenmiştin bekarlıktan mı sıkılmıştın

2|0
    0|0
  • İlginç bir soru. Sırf sıkıldınız diye mi boşanacaksınız? Başka sorununuz yok mu? Öyle düşünseydim elli defa boşanmıştım, çocuğunuz var baba gölgesi farklıdır onu düşünün, illaki sıkısıkıldım diyorsanız macera yaşayın

0|0
    0|0
  • :) allahtan türk kızıyla evlenmiyorum ya

0|0
    0|0
  • hayattan sıkılınca da intihar mı etcen?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 20

• nasıl bir mantık ya -,- diyecek birşey bulamadm

0|0
    0|0
  • Her sıkıldığında boşanıcakmısın?

1|0
    0|0
  • Bosan

0|0
    0|0
  • Neyden sıkıldın oyuncak mı bu?

0|0
    0|0
  • Tabi tabi boşan sonra sıkılırsın yine evlenirsin sonra yine çocuk yaparsın sonra yine sıkılırsın yine boşanırsın oyun ya bu bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Oh valla ne güzel. Sıkıldım ayrılayım. Çocuk ne olacak? Ne kadar keyif ehli insanlarsınız ya.

0|0
    0|0
  • sevmiyorsan zorlama sevmediğin biriyle bir ömür yaşayamazsın

0|0
    0|0
    • Seviyormuyum onu da bilmiyorum

• Evet boşan çocuk oyuncaği çünkü bu sıkılınca kenara atıver.

0|1
    0|0
  • saçmalama ya sıkıldın diye boşanılırmı :D

0|0
    0|0
  • Sıkıldım diye hemen ayrılık mı düşünülür.. Başka çözümler üretmelisin bence.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsun anlasilan. Sirf heyecana bagliysa iliskiniz ayril gitsin o zaman.

0|0
    0|0
  • Ozaman heyecan kat bitirmek olmaz al eşini karşına konuş gerekirse hiç evlenmicektin ozaman

0|0
    0|0
  • sevmeden evlenirsen böyle olur. çalışıyor musun, mesleğin nedir yurdumun insanı?

0|0
    0|0
  • Sıkıldın mı?

0|0
    0|0
  • onu sevmeye çalış yaşanmışlıkları heba etme derim..

0|0
    0|0
  • Ya sana kötülüğü dokunuyor mu? Rahat mı batıyor? Allaha şükret.. NE zor durumda olanlar var güzelim ya.. Ailenle mutlu olabileceğiniz aktiviteler yapin ya da taşının. Yani bu sebepten boşanmak çok saçma.

0|0
    0|0
  • Ne yemeye evlendin o zaman? Hadi evlendin o çocuğu niye doğurdun? bir taraflarınız yemeyecekse yapmayın şunu ya evlenmekte anne olmakta herkesin harcı değil işte

0|0
    0|0
  • Aşkını yine yaşa ama boşanmadan yaşa ;) hem öyle daha heyecanlı anladin sen

0|0
    0|0
  • skıldıysan kocana sürpriz yap. tatile çıkın. yatak odasını yeniden dekore et. kırmızı çarsaf kırmızı ışık yoğunluğu olan bir oda işte.:D

0|0
    0|0
  • Çocuğunu duşun bir ondan sonra karar ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...