Kapat

Bana salak mı demek istiyorlar?

bana diyorlar ki vitesli motosiklet kullanamazsın araba kullanamazsın bende dedim ki o arabaya kullanan Allah mı? resmen bana bişey demek istiyorlar ben fakirim diye düştüğüm hale bak araba kullanmayı bilmiyorum çünkü araba alacak param yok mesela asen uçak kullanmayı bilmiyorsun çünkü uçak alacak paran yok paran olsa uçak alır uçağı kullanmasını öğrenirdin haksız mıyım?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Haksizsin benimde arabam yok ama biliyorum

0|1
    0|0
    • o zaman arkadaşlarının arabası vardır

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini ne zannediosun anlamirom.. Profilindeki kendini anlatirken bu özgüven patlamasini nerden aldin?

0|1
    0|0
    • ne yani tipsiziz diye çirkin bir kızla mı evleneyim?

• Tipine lafmi attim Ben senin? Oturakli birisi degilsin.. Cocuk gibi kendini anlatmissin.. Seni kim tanimak istesinki? Zaten herseyini dökmüssün Profilinde.. Birak ya

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sankı atomu parcalamaktan bahsedıyorlar. Yaşam enerjini düşüren senin psıkolejını indirgemeye calısan ınsanalkrdan uzak dur onlar gerçek dost değildir.

0|1
    0|0
  • Kim diyor bunu?

0|1
    0|0
    • herkez

• Herkez değil herkes😊
      Sen diğerlerine bakma olduktan sonra öğrenirsin
      Benim arkadaş vardı araba kullanmayı bilmiyordu sonradan bir taka aldı zar zor gidiyordu aradan zaman geçti bu sefer elfreni çekmeye başladı😄

• Fazla takma böyle insanlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...