Yaşadığınız hayattan memnun musunuz?

İlk gözünüzü açtığınızdan bu yana nasıl bir hayat yaşadınız? Ve bu yaşadığınız hayattan memnun musunuz?

0|0
21|13

En İyi Kız Görüşü

• Valla dürüst olmak gerekirse pek de parlak bir hayat yaşadığım söylenemez.
    Mesela çocukken maddi sıkıntı çok gördüm. 6 ay elektriği kesik bir evde annem ve teyzemle oturdum. Annemle babam 4 yaşında iken boşanmışti. Sonra annem yeni biriyle evlendi. Onunla ilk başta iletişimimız iyi değildi. Abuk subuk sebeplerden dayak yediğim bilirim. Biraz da sert bir insan. Halen ondan biraz cekinirim.
    Okul desen o da b. ktan. Hep alay edilen , ezilen çocuktum. Şimdi herkes benden korkar biraz "ağır abla" kivamindayim ama o zamanlar öyle değildi.
    14 yaşında iken Bipolar Bozukluk adı verilen bir hastalığa yakalandım. Hayatımın sonuna kadar sürecek psikolojik bir rahatsızlık. Bunalıma girdim. Kendime zarar verdim. Hastaneye yattım.
    YaşadığıM hayat böyle işte kardeşim.
    Yaşadığın hayattan memnun musun dersen de hayır değilim. Çünkü bu bunalıma beni o kadar çok yipratti ki kendimi silkeleyip kendime gelemiyorum. Daha çok şey yapmam lazım biliyorum. Kendim için ayakta durmak zorundayım biliyorum. Ama yapamıyorum işte...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemde savaş varken Yaşadığım hayata hayat demem kardeş. Mehmetcikler ölüyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Cemal Süreyya şiiriyle cevap vermek istedim
    40.media.tumblr.com/.../...wkxuE1tdordvo1_1280.jpg

0|1
    0|0
  • yo yo

0|0
    0|0
  • çok sukur.. gereken ımtıhanı yasadık

0|0
    0|0
  • 21 yaşıma kadar güzeldi 15 eylüle kadar herşey çok güzeldi.. Ama şu an boş geliyor herşey.. Boş odalarda ölümü bekliyorum

0|0
    0|0
  • memnun değilim ama sevidiğim kişi cehennem olan dünyamı cennet etti

0|0
    0|0
  • Pek memnun değilim ama bunada Şükür. Daha kötü halde olanlar var. Ama yaşadığım bunalımlar, bir çok kapıların yüzüme kapanması, kalp kırıkları, ard arda ardığım darbeler bazan hayatı çok manasız yapıyor... Bazen düşünüyorumda evimizdeyiz, ailemizleyiz,1 lokma ekmeyimiz bile varsa buna da Şükür...

0|0
    0|0
  • Berbat yıllar geçti, kesinlikle memnun değilim ama buna da şükür. Yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Kafamı koyacak bir yastık sığınacak bir ev yiyecek bir lokma ekmeğimiz varsa evet memnunum sonuçta bunları bulamayan kişiler de var :)

0|0
    0|0
  • Bunu sana neden anlatalim ki :)

0|0
    0|0
  • memnun değilim.

0|0
    0|0
  • Daha çok küçükken başladı dertlerim,
    üstüme geldi ve kaçmadım...

0|0
    0|0