Ajans Kabul Etti Sizce?

Ajans Kabul Etti Sizce??
Arkadaşlar sizce gitmeli miyim? Mesaj biraz basit geldi ben daha ciddi işler arıyorum sizce napayım?

Güncellemeler:
Bir gün ünlü olduğumda Ünlüler Cevaplıyorda buluşuruz artık Ks halkı :D

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• hocam madem gitmeyecektin neden başvuru yaptın o zaman demezler mi? :)
    git kaydını yaptırt tabi ki, sonra gerekli durumlarda seni çağıracaklardır dizilere reklamlara

0|0
    0|0
    • Ben daha ciddi olmalarını beklerdim bu mesaj biraz basit geldi. O yüzden tereddüte düştüm :) tamam öyleyse gideyim potansiyel var mı bilmiyorum ama başvurucam

• şimdi o kadar çok onaylanan vardır ki, herkesi aramazlar mesaj atmaları normal bence. bir sonraki "reklama/diziye vs çağırırlarsa ararlar, çünkü o zaman gelip gelemeyeceğinizin önemi olacaktır, geri dönüş şart o durumda

• Mantıklı bir cevap, teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ya aman sakın prim verme böyle şeylere hepsi yalan banada diyolardı zamanında inanmıyordum bir çok ajansa kayıdım var benim ben üye olcağım zaman büyüklerim yahu bu tamamen şans meselesi bir ajansa kaydolmakla ünlü şöhret olunsa herkez olurdu diyolardı kızıyordum tamamen para tuzagı ajansımızda kayıtlı olmasınız ıcın 1 senelık 500 tl bılmem kac senelık 1000 tl yeme bunları boş muhabetler

0|0
    0|0
    • Tüm ajanslar aynı şekilde ücret almıyor diye biliyorum. Kesin karar verdiğimde arar sorarım ücret var mı diye bazılarında yok bazılarında olmasına rağmen elim yüzün düzgünse senden almıyorlar vs

• yahu ister para alsın ister almasın tamamen boş işler yok yani vakit kaybı düzmece tamemn

• Oyuncu olmamın diğer tüm kapıları kapalı, çok iyi çalışırsam belki 2 sene içinde best model a katılırım ama oda 100bin istiyor :(

• Git bence mesajla anlayamazsin ciddiyeti

0|0
    0|0
  • Deneme çekimleri oluyor belli bir ücret istiyorlar sanmıyorum bir şey çıkacağını ama bilemem yine de tabi

0|0
    0|0
  • ne güzel kabul edilmişsin gitsene :)

0|0
    0|0
  • git kabul edilmişsin gibi gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gazozu içirirler demedi deme

0|1
    0|0
  • Bu mesajları herkese gönderiyorlar dostum. Kara kaşına kara gözüne değil. Bir kaç fotoğrafını alırlar sonra iş olursa (yoldan geçen adam mı olur yoksa minibüste para uzatan mı bilinmez) seni çağırırlar. ya da git bir bakalım yeni Çağatay Ulusoy mu çıkacak :D

0|0
    0|0
  • git bence bakarsın bir gün patlar gidersin. hiç olmadı ileride dizide falan oynarsan eşe dosta gösterirsin. kaybedeceğin bişey yok yani

0|0
    0|0
    • Haklısında böyle yazdıkları mesaj biraz komik geldi :) basit daha doğrusu

• Degerlendir belki olur istedigin

0|0
    0|0
  • Git ama kayıt için para alıyorlar

0|0
    0|0
    • Biliyor musun bu ajansı?

• Şu an bir ajanstan aradılar 60tl istiyorlarmış, kayıt için bana bir numara verdiler ara konuş diye :/?

• Sen ara konuş o sana gerekli bilgiyi verir dostum

Yükleniyor...