Babamdan falan gormedim acikcasi iyi kide gormedim olmasi gereken bu cunku. Hicbirinin gram lezzetli olmadiginida biliyorum. Neden icilir ona da anlam veremiyorum ama yakinda uni ye gidecegim. Arkadas ortaminda cok icilir mi? Bunu her universite icin soyluyorum puani dusuk olandan yuksek olana... birde futbolla ilgilenmem pes bilmem sorun yaratir mi bunlar? Alkol kullanimi ne kadar?

Güncellemeler:
Valla cok yardimci oldun. Bikiyor musun artik gitmek istemiyordum korkudan bunlarla ilgilenmiyorum diye arkadas bulamamaktan falan o kadar korkuyodum ki. Bir arkadaz okudugun bolume gore degisir demisti

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey olmaz. Pes turnuvaları bile düzenleniyor okullarda. Alkol desen, universiteleri alkol sigara vs yeri görmeyin. Okumaya gidiyorsunuz. İçen içer sen içmezsin. Yadırgayan olur mu? Olabilir kişi kalitesine bağlıdır. Ortamımda içmeyende vardı ama bizle güler eğlenirdi. Alkol masasında olanlardan bile yemezdi bizde ona ayrı masa hazırlardık. :) kafa dengi bir sürü insan bulabilirsin. İlk dönem biraz çevre arayışı ortam ısınma vs zamanı oluyor. Vizelerden çakma da finaller rahat geçsin iyi ayarla kendini ;)

0|0
    0|0
    • Ya aslinda icebilirim. Mesela viski bile ictim efes malt icmisligimde var. Aslinda icebilirim ama rakinin falan ilk deneyimi unide olursa kotu olur diye dusunmustum.

• Valla cok yardimci oldun. Bikiyor musun artik gitmek istemiyordum korkudan bunlarla ilgilenmiyorum diye arkadas bulamamaktan falan o kadar korkuyodum ki. Bir arkadaz okudugun bolume gore degisir demisti

• Sadece bölüme bağlı kalma. Başka bölümlerden de arkadaş edinebilirsin. Hocalar bölüme göre değişir evet. Melek gibiside var, nalet olasıca kompleksli olanıda var. :) Çok güvenmeye gerek yok sonra sorun yaşayabilirsin. Bende yaşadım, şu anda bile gözü kapalı güvenebileceğim 2 dostt edindim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeş içseler bile sen içmezsin olur biter
    Galatasaray universitesine gidip ortamı berbat olduğu için birakan insan tanıyorum

0|0
    0|0
  • içmeden lezzetli olmadığını nerden biliyosun

0|0
    0|0
  • İçmek istemiyosan içmezsin kimse sana neden içmiyosun diye yargılamaz herkes kendinden sorumlu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ünide 4 sene ev arkadaşlığı yaptığım kişi alkol kullanmazdı bende iyi içerdim ama bu yüzden hiç sorun yaşamadık hatta kanka bir çiğköfte yapda 2 kadeh rakı içem dediğimde bile gider hazırlardı. ben onun o benim görüşüme saygı duyardık güzel yıllardı bee :) önemli olan saygı duymak

1|0
    0|0
  • ya okula gidince sende yavaş yavaş senin gibi olanlarla takılmaya başlıyosun zaten. sıkıntı çıkmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Cok ya da az içilir de bundan sanane orasını anlayamadım:) sevmiyosan bulunmuycan o ortamda

0|0
    0|0
Yükleniyor...