Ne biçim bir dünyadayiz?

Evlenmeyi düşündüğüm kişiliksiz, bana tecavüz etmeye kalktı nasıl bir dünyaya gidiyoruz biz hiç bir insanlık kalmadı ya anlamıyorum guveniyosun bununla evlenicem diyosun Allah kahretsin tanıdığın kişi değilmiş, ben sürekli o erkke bana birsey yapamaz gozuyle bakiyodum iste tekme atar kacarim diyodum ama yok öyle bir dünya kandirmaya çalıştım ilk başta yarın hazirlanir yapariz dedim serefsiz kopek simdi yapicam diyince bagirmaya basladim agzimi kapadi uzerimden birden atip kactim eve gelince ozurdilerim seni seviyorum diyo nasil bir karaktersizlik bu hic mi vicdani yok bu insanların! Insma sevdigi kadına dokunmaya kiyamaz ya bu nasil sevgi hala soktayim soku ve uzerimdeki korkuyu altlata bilmek icin Şu an buraya yazıyorum ne olur ters birsey yazip daha fazla uzmeyin bidaha asla bir erkegin elini bile tutmucam okadar tiksinmeye başladım, daha once boyle birsey yasayan var mi Şu an napicagimi bile bilmiyorum pis sapigi her yerden engelledim ben nasil atlatabilirim bunu

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık gerçekten çok yazık. 23 yaşındayım 3 kez birlikteligim oldu. ortalama 1/2 sene uzunlugunda oldu. lakin dudaktan opmuslugum bile yoktur. su zamandaki birlikteliklerdir tiksiniyor ve igreniyorum. Senelerdir de herhangi bir sevgili muhabbetlerine girisimim olmadi. Bu beni asalak yapıyorsa hayhay. Hepiniz doğrusunu ben yanlisim mk. ha para verip skmissiniz ha Sevgililik adı altında bunu mesrulasritirip yapmissiniz. Lân az biraz aklinizi başınıza almanız konusunda 1/2 kelam etsem değmeyecek bununda farkındayım. Allah herkesin dengini karşısına getirsin.///senin yapman gereken unutmak. ben şahsen yapılan 1 saygisiyligi affetmem. gerisi herhalukarda gelir çünkü.1 kere yapma cüretini sergileyen insan 2, sinide yapar şüphen olmasın. allah sabır versin. üzme canini

0|0
    0|0
    • Teşekkürler kesinlikle bidaha yuzune bakicak degilim engelledim her yerden bana ulasmamasi için, ilk defa bas basa kaldik tiksiniyorum kendimden bile

En İyi Kız Görüşü

• Ne yazık ki modern olmayı karaktersiz haysiyetsiz birer PİSLİK olmakla karıştıran o kadar çok insan var ki... senin bu nişanlın olacak p... enk harbiden de şahsiyetsizmis hiç kusura kalma. Bence o daha fazla içindeki pisligi saklayamadi ve pisligini böyle dışarı çıkardı. Bence olaya bir de şu yönden bak: ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KARDIR. Bir de evlendiğinde sana tecavüz etmeye, şiddet uygulamaya kalksaydı bu daha büyük bir yıkım olurdu.
    Benim başıma geldi mi diyecek olursan : Benim sevgilim bile olmadı ki! Ama neden diye bir sor: o kadar çok haber görüyoruz ki TV'lerde, artık kime guvenecegimi şaşırıyorum. İnsan en yakınına bile tereddütle yaklaşıyor. Sadece bu da değil , ensest hikayeleri de çok duyuyoruz. İnsan babasına bile guvenemeyecek mi bu devirde? Burada şimdi bana "kezban" yakıştırmayı yapacaklar olacaktır. Bırakalim yapsınlar. Ben kendimi iyi biliyorum. Sonradan başımı belaya sokacagima hiç olmasın daha iyi.
    Bu sitede bile en büyük hayali bir kadını yatağa atmak olan o kadar çok s. k beyinliye rastladım ki... Yaşadığım tecrübeler olmasa aptal gibi kanabilirdim iki çift güzel söze. Neyse , sinirlendim gene. Efkarlandim gene. Gideyim ben. Sana da Allah sana kolaylik versin güzel kardeşim. Umarım en kısa zamanda yaşadığın zorlukları atlatirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• insanlık ölmüş artık herkes uckurunun peşine düşmüş malesef dediğin gibi insan sevdiğine dokunmaya kıyamazken senin gibi ahlaklı ve düzgün kızların bu tip adamlarla çıkmasıda çok acı verici bir olay böyle kararktersizler yüzünden kimsenin kimseye güveni kalmadı tabi burda senin bir sucun yok inanmıssın güvenmissin bölesine ve onun bu hamlesine razı gelmemissin fakat bundan sonra yapman gereken bömle kararktersizden uzak durman ve asla 2. şans vermemen ve böleleriyle çıkmaman daha iyi seçmen ve güvenmen

0|0
    0|0
    • Bidaha asla bukadar cok guvenmem, canımı yakmaya çalıştı onun cani daha cok yansın onun yüzünden dogru dürüst uyuyamiyorum bile ve asla 2. Sansi verme gibi bir aptallık yapmam

• her kötülük insaana bir derstir aslında tecrübe katar eğer akılllıysan ders aşır ve aynı hatalara düşmezsin zaten sen akıllı bir kızsın fakat burda okudugum kişilere bakıyorumda hepsi o kadar zulm ve hakaret görmesine ragmen hatta aldatılmasına ragmen hala dönermi peşinde sen bunu kavramıs bir kızsın ve en önemlisi senin manevi değerini temsil eden namusunu korumussun birileri gibi altına yatıp gurur dumamıssın bunun için üzülme bence düzgün ahlaklı bir kızsın böyle kalmaya devam et ama insanlara güvenirken iki kere düşünmen gerek elbette daha ahlaklı dindar ve düzgün profillli insanlarala ciddi düşünmeye bak aksi durumda böyle çakallar çok çıkar karsına gene aynı ya da benzer durumlar yaşarsın o cani emin ol ötekim tarafta öyle bir yanacak ki bu dünyada yansa ne yazar

• bir kere eğer çocukta öyle hareketler görüyorsan, sonra yaparız demek eeen büyük hata madem? istemiyorsun hayır diyeceksin ve eger istemiyorsan o hareketlerini gördükten sonra onunla yalnız bir şekilde kapalı bir ortamda kalmayacaksın şimdi otur biraz düşün kusura bakma ama her zaman ilişkiye girmeye yeltenen suçlu değildir. Heee tecavüz asla affedilemez ama birazda sen bile bile lades olmuşsun.

0|0
    0|0
    • Hayir ben ilk defa bas basa kaldim dokunmaya calisti istemedim kolumu sıktı daha fazla ilerledi uzerime çıktı ben onu ittikce o kollarimi daha cok sıktı o an en mantıklı seyi yapmak geldi aklima oni kandırıp evden kacmak ve bidaha onun yuzune bakmamak. Bu yuzden kandirmak icin yarin gelicem yapalim dedim sadece oradan kacmak için bunu dedim. O hatir simdi istiyorum dedi bağırdım agzimi kapadı bende tum gucumu kullanip kapiyi acip kactim benim tek sucum onunla bas basa kalmak

• Ohoo 19 yaşındaysan ailenle bağlantın yok ki dosyanın gizli tutulması talebinde bulunabilirsin ama madem durum o kadar sakat istersen biraz çocuğun gözünü de korkutabilirsin

• Korkutsam birsey degismezki engelledim her yerden polise anlaticam ailem ogremmicekse sikayet edicem

• Size tecavüz edecek biriyle evlenmeye kalktığınız bu kadar basit karar verdiğiniz için sizde de kabahat büyük, kadınlar olarak özellikle de cahil olanlarınız aşırı salaksınız bir akıllanın artık. Yazar burada tecavüzü haklı çıkarmaya çalışmamıştır, asla, tecavüze lanet ediyordur ama siz de akıllanın artık salak olmayın diyor, çok düşünün ince eleyin sık dokuyun diyor. Yşaın 18-24 görünüyor zaten mk senin ne evlenmesi koca diye yırtınıyonuz lan. Kalk bir çay koy deli etme beni

0|0
    0|0
  • Kötü bir dunyadayiz

0|0
    0|0
  • O seni kaybetmeyi ekmeyi göze almıs maksat nikah evlilik degil becerebildigi kadar becerip seni zaten terkedecekmis
    Bunun anlamı bu. bundan böyle yolda dısarda hep tedbirli ol

0|0
    0|0
  • Hani madem evlenmeyi düşünüyosunuz evlenince zaten bu iş olacak hani niye şimdi birden hani neyse kafam karıştı

0|0
    0|0
    • bacım cocugu iste ilk defa bas basa kaldım bunu yaptı daha önce bir sapikligini gormedigim icin guvenmistim

• Onlar senin üstüne böyle gelebiliyor ama, hak edene hak ettiğini vereceksin ki aklı başına gelsin herşeyi görmezden gelecek olsak oho

• Bu gidisle kotu biri olucam yapilanlara dayanamiyorum artık

• benim anlamadığım şey zaten evlenmiyecekmisiniz soru da trol kokusu var ama cevaba gelirsek eğer anlatıkların doğruysa direk polise git şikayet et böyle namusuzlar dolaşmasın etrafımız da

0|0
    0|0
    • Ben onunla ilk defa bas basa kaldim daha onceden bir sapikligini gormemistim, polise gidersem ailem ogrenir olmaz isler daha kotuye gider bu sefer zorla evlendirmeye kalkarlar ben bu sapıkla hayatimi geciremem. Eve dondugumde bugun yapar yarin kisa yoldan. nikahi basarim dedi bukadar igrenc biri

• yalnız mesaj izni vermezsen ben mesaj atmam

• mesaj kutuna bir baksana

• Nasıl üzerinden attın ben oraya takıldım. gerçekten tecavüz etme niyetindeyse gücün nasıl yetti ona. belki niyeti tecavüz etmek değildi bilmiyorum ama boşuna dememişler sonuçta kızla erkeğin yalnız başlarına aynı ortamda bulunması yanlış diye, bu bir nevide zinaya yaklaşmak olur ki kuranda bunun haram olduğu yazıyor. yani kusura bakma ama Allah'ın haram kıldığı bir yolda boktan, beladan, pislikten başka bir şey bulamazsın

0|0
    0|0
    • Bana dokunma yoksa bagiririm dedigimde agzimi niye kapar bir insan amaci ne olabilir ki tecavuz etmekten baska birsey değildi boyle karaktersizler varmis cok pismanim guvendigime

• Aman dikkat

0|0
    0|0
  • Sakin ol iyiki bu şerefsizi erken tanımışsın bir yöndende iyi olmuş ay evlenseydin böyle bir şerefsizle

0|0
    0|0
    • Evet bir yandan erken tanıdığım için şükrediyorum onun elinfrn kurtulmam acimi biraz da olsa dindiriyo yinede cok kotu bir durum

• Haklisin verilmiş sadakanvarmis kardeşim geçmiş olsun

• Yani bir musibet 1000 nasihatan iyidir ama çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Bilmiyorum bundan sonra insanlara nasil yaklasicagimi Şu an düşündüğüm mantikli gelen erkeklerden uzak olmak

• O kesin akışına birak

• İyimiş

0|0
    0|0
  • puuu ona

0|0
    0|0
  • Senin için üzüldüm ne desem bilemiyorum midem bulandı Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • Böyle karaktersizler midemi bulandırıyor lanet olsun evlenmeden uyanmış sın neyseki buna sevinmelisin şimdi biraz iymisin bari

0|0
    0|0
    • Dus aldim dokundugu yerlerden tiksiniyorum biraz iyi oldum ama hala dusundukce kotu oluyorum kacmasam daha kotu seyler yapabilirdi :(

• Senin hatan değil güzelim üzme kendini onun öyle bir şerefsiz olduğunu bilemezdin kafanı başka şeylere vermeye çalış aramıza tekrar mutlu olarak dön

• Bunu denicem umarim en kisa zamanda kendime gelirim, bu gune kadar neleri atlattim bunuda atlaticam diyip avunabilirim

• Flört haramdır. Haramda huzur araraan huzurun kaçar.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yol yakınken öğrenmişsin gerçek yüzünü. Var böyke sapıklar. Olayı seni teselli edebilecek (yanında ağlayabileceğin birilerine anlat iyi gelecektir) atlatması zor olacaktır ama Allaha dua et.

0|1
    0|0
    • Ben 5 yaşında bile sapik yasli biri tarafinfan taciz edildim hic bir erkege guvenmezdim Şu an evleneceğim kisiden de bunu görünce guvenim kalmadı evet evlenmeden gördüm yüzünü Allaha sukurler olsun birsey yapamadan kactim bu nasil anlatilir ki aglaya aglaya gozlerim sisti

• Anlıyorum, keşke seni tesellei edebilecek birileri olsa yanında.

• Malesef insan ailesinden bile destek goremeyince guvenicek kimsesi kalmiyo

• Ben yasadım... yanı senın kadar şanslı degildim.. tamamen yara almadan kurtulmak.. tamam bekaretime brsey olmadı ama maruz kaldıgım şey daha agırdı.. suc bizde canım bzde.. cok cabuk kanıypruz güvenıyoruz temkinli yaklaşmıyoruz.. inan suc bizde

0|0
    0|0
    • Soylari tukensin onlarin. Benim bu ikinci 5 yasindykem yasli bir adam taciz etti erkeklerden tiksiniyodum bu cikti karsima normalde ben dine onem vermem hep vicdana ve insaliga bakardim bu dindar namazinda diye annemde guveneblirsin dedi ama oyle degilmis İnsanin icinde insanlık olucak, canim cok gecmis olsun sana

• Evet guveniyoruz ama bir insna bukadar karaktersiz olamaz ya bir insan bukadar kötü olamaz surekli insnalara yardim etmeye calisirim elimden geldigince galiba onların sadakasiyla kurtuldum, ama yinede dedigini yaparim cok teşekkürler

• @ozlemmcik geçmiş olsun. nasıl birşey geldi başınıza ve nasıl kurtuldunuz

• Canım geçmiş olsun.. Evlenmek değilmiş niyeti bariz.. Ben nişanlıyım nişanlanmadan önce çok görüşürdük nşanlımla Yanlızda kalırdık ama hiç aklından böyle bişi geçmezdi bu konuları konuşmazdı bile hrşey helalim olunca derdi. Niyeti farklıymış serefsizin. Evlenene kadar sabretse halbuki. Tabiki her erkek böyle değil gerçekten o kadar temiz namuslu erkek var ki. Ama ne yazıkki böyleleride çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, var ama brn bidaha nasıl birine guvenicem bilmiyorum

• Allah yardımcın olsun canım.. Ne zaman konuşmak istersen mesaj atabilirsin.

• Cok teşekkürler..

• Şimdi tüm erkeklere bakış açın aynıdır. Hepsinden tiksinir, uzaklaşırsın. Gerçek aşkı bulman dileğimle..

0|0
    0|0
  • Osurpu çocuğu hassa anasindann

0|1
    0|0
  • bok gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...