ANKARAYA GELIN GELEN VAR MI COK BUNALDIM BURDA?

Merhaba kizlarr 6 aydir ankarada yasiyorum istanbuldan gelin geldim ama cokk sıkılıyorum esimin bir ark ortami yok kafa dengi akrabasi yok hic evden cikmiyolar asosyalligin dibine vurmuslar ama ben cok bunaliyorum kolay arkadaslikta kuramiyorum ne yapmaliyim calismiyorumda. simdiden sagolun

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçsiz evlilik örneği

1|0
    0|0
    • Bilincsiz degil tam aksine bilincli oldugum icin evlenmeden. once esimden istanbula gelme sozu aldim insallah bir ev alinca istanbldan. Kredisi bitince gelicem

• Hemde nasil ya karadeniz ege olaydi bu kadar onemsemesdim de Ankara nedir ya

• Bol bol avm gez

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıcı orası

0|0
    0|0
    • Hemdee nasillll isin kotusu esim Ankara asigi neymis efendim İstanbul'da her turden insan varms cok duzensizmiss

Erkekler Ne Diyor 4

• müzeleri gez

1|0
    0|0
    • Valla anitkabire gittik ulucanlar cezaevne gittik atakuleye gittik dusun benim bu 6 ayda gittiklerimin onlar onunden gecmemisler ya bir aile hep evde otururmu yemek ye tv seyret uyu hayat bundan ibarett

• ankarada 100 den fazla müze var daha da git

• neresindensin

0|0
    0|0
  • Ankara sk gibi sehir

0|0
    0|0
  • olur gelirim yakınım zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankara çekilecek yer değil:/

0|0
    0|0
    • Aynen ole nereye baksam bir banka ole normal sube falanda degil bildigin bina bakanlik ufff yazarken bunaldim kizilay desen fatih gbii bir farklilik ykk gozunu sevem istanbulun ya

• Tek başına gez gidilcek güzel yerler var burda

0|0
    0|0
    • Mesela ornek verebilirmisin burda dedgne gore ankarada ikamet ediosunuz sanirim

• Nereyee kadarrr be canimm insan dogal guzellik ariyorr masallah ankarada her yer insaatt

• Eymir gölu var oraya gidebilirsin

Yükleniyor...