Bir insanda sizofreni/psikopatlik belirtileri?

Nasil anlarsiniz? Neye dikkat edersiniz? Neden bilmiyorum, ama asiri sabirli insanlar mesela korkutuyor beni bazen..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini gıdıklayabiliyosa şizofrendir 😄 genelde bu tarz psikolojik rahatsızlığı olan insanlarda bir anormallik vardır sende az çok tahmin edebilirsin zaten 😌

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şizofreni ve psikopatlık birbirinden çok farklı şeyler hangisini soruyosun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kolayca anlayamazsın.
    Özellikle psikopatlar aşırı zeki, ancak empatisi 0 (sıfır) olan insanlardır... Neredeyse hiç belli etmezler...

0|0
    0|0
  • Şimdi bunu dıştan bakarak anlayamazsın. Görünüşü psikopat olum bal gibi biri çıkabilir. Takip ediceksin takıntıları varmı? Nelerden hoşlanır? Böyle insanların duyguları çok sığ olur. Egosu yüksek olur sürekli ben der. Empati kurmaz pişman olmaz. En önemli karşısındakini yönetmeye çalışır.

0|0
    0|0
  • Aşırı sabırlı olması olgun olduğunu gösterir :) korkacak bişey yok asıl insan onlar :) şizofreni ve psikopatligin kelime anlamlarına baktığında belirtileri de az çok tahmin edersin güzel kardeşim bunlar zaten kendini çok fazla gizleyemez.

0|0
    0|0
  • Galiba ben şizofrenim

0|0
    0|0
  • Sabır güzeldir canım
    Hiç bir hastalığın belirtisi değildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Asiri senaryo kuruyosa, ofke kontrol problemi varsa, normal hali sinirlisine gore cok uysalsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...