Sizce ne yapmalıyım?

Merhabalar, benim sanaldan tanıştığım bir arkadas vardı. Gittikçe samimilestik bayagi oldu konuşmaya başlayalı ben yaşımı 3 yaş büyük söyledim o normalde 7 yaş büyük benden ama 4 yaş var sanıyor. Kendi Resmimi yaşadığım şehri ilçeyi biliyor bende onu biliyorum çok yakınız birbirimize.

Onun için küçüğüm beni gördüğü için huzursuz oluyorum. Buralara gelmiyormuş zaten. Ya gelirse diye korkuyorum beni bulması çok rahat. Aramızda 1 saat yol var sadece hatta daha az. Korkuyorum.

Sizce korkmalı mıyım?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Güvenilir bir insan mı? Güvenilir olup olmadığına kesin karar verecek kada riyi tanıyor musun?

1|0
    0|0
    • Evet güvenilir bir insan onu seviyorum arkadaşca her gün konuşuyoruz geçen sene konuşmaya başladık aylar oldu tanıyorum. Fakat yaşımı öğrenince ne tepki vereceğini bilemiyorum. Beni rezil ederse ya da etmeyeceğini biliyorum ama ona rezil olmaktan korkuyorum

• O kadın ve farklı bir ilişkimiz var lezbiyen değilim ama ona bağlandım sanırım ne yapacağımı bilmiyorum

• Anlıyorum eğer o da lezbiyen değilse yine aynı şekilde bu sefer abla gibi yaklaşır bunda sorun yok ama ona karşı arakdaşlıktan farklı bir duygun olduğundan emin ol ve buna kafa yor anlamak için derim.. Cinsel yönelimini henüz keşfedememiş de olabilirsin ben de homoseksüelim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Korkmalıyım derken yalanının ortaya çıkmasından mı korkuyorsun? Eğer öyleyse er ya da geç çıkar ve evet bundan korkmalısın bir insana yalan söylediğin an eskisi gibi olmaz hiçbir şey.

0|0
    0|0
    • Beni gormezse çıkmaz büyük ihtimal yeter ki beni gerçekte görmesin istiyorum o kadar rezil olmak istemiyorum

• O zaman bunu söyle ona çünkü sizin görüşüp görüşmemeniz buna bağlı.

• Sanskdaki insanlari canavar olarak göriorsun burda çok şeye cesaret edebilir ama gerçek Hatay'da zordur uygulaması sana tehtıt mi etti korkiorsun

0|0
    0|0
    • Hayır aramız çok iyi ama beni görür diye korkuyorum rezil olurum

• Neden rezil olucan çok rahatsız oliorsun sanal alem olduğu için gerçek yaşımı söylemedim dersin ona acık acık

• Yaş meselesi çok önemli değil ama mesaj yaz. Düzeltmeni yap. İstemiyorsan da bir iki soğuk mesaj at; mesafeli olsun. Kapat gitsin..

0|0
    0|0
  • Korkma bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Hayirlisi

0|0
    0|0
  • Kork

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence geç olmadan bas engeli yahu bir kilo asım ağrısız basim de yat aşağıya degermi kafani yormaya

0|0
    0|0
    • Onu seviyorum ama arkadaşla böyle bir şeyi birdenbire yaparsam hoş olmaz

• Bilmiyorum ya korkuyorum ben her şeye hemen korkan biriyim ve uyuyamıyorjm

• Çok takma yinede mantığınla hareket et

• korkman çok saçma bence, ve gerçek yaşını da söyle aranızda o kadar samimiyet oluşmuşsa yaşın bir önemi kalır mı ki

0|0
    0|0
    • Cidden onun için küçüğüm

• Bilmiyorum bana çok geliyor

• korkaklık etmemelisin :)

• Neden korkman gerek?

0|0
    0|0
    • Çünkü yalan söyledim ve birbirimize çok yakınız 1 saat var aramızda

• Tek yalanin yas olsun.
      Ugrasmaz adam

• Adam değil aslında kadın ama onunla farklı bir ilişkimiz var lezbiyen değilim.

Yükleniyor...