Askerlikten kaçıp , gitmeyen bir kişi hakkında ne düşünürsünüz?

Silvandan selamlar , askerlik yapmamak için para ödeyenler ya da asker kaçagi olan kişiden bana göre adam olmaz , Vatanını seven her türlü askere gitmeli bence. Sizin görüşünüz nedir?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bir adamla evlenmem bu kadar net söyliyeyim askere kadinlari alsalar keske bir dakika düsünmem giderim..
    vatan borçu sonuçta bu tamam çürük olabilir bu onun elinde olan bir sey degil ama bilerek isteyerek gitmemek bana yanlis geliyo bu topraklarda yasiyosan bu görevide yerine getirmelisin

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vatan hainine yakın bir kavramı hakediyorlar erkek olarak görmüyorum kendilerini. asker olmak isteyen birsürü kız var onlar daha değerli gözümde

0|1
    0|0
  • Kanka Gratis'te makyaj malzemelerinde sevgililer günü indirimi var kos reyonun altını üstüne getirelim kıs derim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bedelli yapacam
    Vatanda artık umrumda değil
    Cebime giricek para önemli benim

Askere akapeli gençleri bekliyorum shsbsbd

0|2
    0|0
  • Askeriye sayesinde askerlik yapmadan bitti.

0|1
    0|0
  • anti militaristtir

0|1
    0|0
  • ben yaptım geldim. içim çok rahat, en azından ekmek yediğim, su içtiğim, vatanıma 12 ay hizmet etmiş oldum. askerden kaçanların çok şansı yoktur, elbet bir gün gidecekler. başka yolu yok. öyle veya böyle devlet almasını bilir. gidip yapmak varken, bu kadar eziyet çektirmek niye kendine.

0|0
    0|0
  • Batida askerlik yaptim ve 15 ayim bos gecti. Tamamen kisisel hizmet. Parasi olan parayla yapsin. Sonucta seferberlikte herkes silah altina aliniyor. Goygoy bu isler

0|0
    0|0
  • Vatanını sevmesine tamamda eğitim sırasında sinirlenip askeri öldüren sonrada kazayla öldü diyip paçayı sıyıran komutanların olduğu bir ülkedemi ahahahha

0|0
    0|0
  • Korkarlar

0|0
    0|0
  • Herkes gelmesin biz de sizle uğraşmayalım

0|1
    0|0
    • Gizli kullanicidan söyleme , sende kimsin kardeş

• kendini komutan gibimi göstermeye calisan birisin herhalde kardeş

• Değilim dostum merak etme zaten o işi yapıyorum

Yükleniyor...