Neden erkekler elde edemedikleri kıza küfreder?

? Erkekler genelikle mesaj atiginda cevap vermesek ya da ters tepki verdiğimde neden kuyruk acısı sarıyor?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adam mesaj attıda sende artistlik yaptıysan küfür etmekte haklı. ama cevap vermediysen sorun onda. tabi bide bizim her selam vereni kendine hasta sanan kızlar var onlara küfür bile az gelir. sonuçta sosyallik diye bişey var belki bişey soracak bir bayanın fikirlerine ihtiyacı var. belki sadece dostça mesaj attı dertleşecek birilerini arıyor.

0|0
    0|0
    • Tanisalimi sokulmuş diye soruyor serefsizce ne demeli bekliyorsun Abicigim

• Bak geneleme yapmak istemedim bu salak site duzeltigim sorumu yayinlamamis

• tamam ozaman cici kız

Erkekler Ne Diyor 8

• trip atınca etmişse haklı üstelik nerden biliyon elde etmek istediğini saat sorunca trip atan kızlar var bu ülkede

0|1
    0|0
  • E hadi bende tüm kizlari katayim neden kizlar elde edemeyince küfreder?

0|0
    0|0
  • He o bende yok tam tersi kendime küfür edilmiş gibi görürüm Eheheheh :) yine neyim eksik ki la derim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler deme o edenin karaktersizliği !!! Zaten ben bu kadın milletini anlıyamıyorum abi siz değilmisinz kadına şiddete son deyip dayaktan kurtaran adama kocam döverde severde diyen.

0|0
    0|0
  • Artık cümlelerinizi kurarken bazı erkekler demeyi öğrenin.

0|0
    0|0
  • Kızlar mesaj atıp cevap alamayınca neden trip atıyorsa o yüzden.

0|0
    0|0
  • reddedilmek zorlarına gittiği içindir

0|0
    0|0
  • Acizlikden olabilir mi acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...