Arkadaş edinemiyorum. Şuana kadar ki arkadaşlıklarım ise hep çıkar ilişkisi. Her insanın en azından bir tane dostu olmalı diye düşünüyorum. Yalnızlık çekiyorum şu son dönemde bu duruma daha çok takmaya başladım. Finalleri bütsüz verdim yaklaşık 3 haftadır tatilim evden dışarı nadir çıktım o da klasik şeyler için. ( markete git çöp at vs vs.) Kime buluşalım vakit geçirelim desem işi çıkıyor bişey oluyor bilirsiniz işte :) kuzenin vardı sık sık bulusurduk eskiden artık yanyana otururken suratıma bile bakmıyor kendisi 150 kilodan 83 kiloya düştü ve kızlar pesine düşünce afedersiniz müsanip yerler tavan yaptı. Bunu neden size anlatıyorum çünkü anlatıcak kimsem yok belki birinin ilgisini çeker dedim. Çekmese bile içimi döküyorum öyle ortaya. Sırf bu sosyalleşememe yüzünden utangaç çekingen bişey oldum çıktım. bir kız normal bir şey bile konussa elim ayagıma dolaşır o derece sanki tuttu evlilik teklif etti :D Kendimi yenemiyorum bu durumda olup kurtulan varsa tavsiye verirse iyi olur ve nasıl dost edine bilirim. Bir tane olsun kardeş gibi olsun. kız erkek şehirli köylü uzaylı bilmem ne farketmez cok yalnızım cooook.

Güncellemeler:
wqeqweewqwqeesexasxadsa
sadasdmkevlatlarıasdjkadsaoclarkadsjdassdamklarımasdkjdsa

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• =) Dostum geçmiş olsun depresyona girmek üzeresin sanırım :p
    Bir insanın çevresinde güvenebileceği birisinin olması çok önemli. Hatta aileden bile öte bir durum bu. Çevrendekileri senmi kaçırıyorsun yoksa :p aradığım kişinin işi çıkıyor demişsin.
    Dost edinmek için özel bir yapılacaklar listesi yoktur kanımca, birine ısınırsın seversin. İnsan sevdiği için birşeyler yapar ve buda ilişkinin bağlarını kuvvetlendirir. Belkide sen dost aramak için kafanda bir kriter belirlemişsindir, tam uyanı bulamadığın içinde edinemiyorsundur bilmiyorum.
    Gel istanbuldaysan, acayip geyik dönen bir ortamımız var =)

0|1
    0|0
    • kendini beğenmiş ve olgun olmadıgı halde oyle davranmaya calısan insanlardan nefret ederim onun dısında bir kriter koymuslugum falan yok :D

• Onlardan herkes nefret eder =) Akışına bırak bro, bu devirde babaya bile güven olmuyor zaten :P

Yükleniyor...