Çocukça gelecek ama bana hayran kaldılar ve şimdi herkes taklidimi yapıyor sinir oluyorum?

Merhaba. Bas gitar çalıyorum ve okul grubundayım. Etrafa göre biraz farklı bir tipim, bu en sevdiğim özelliğim oldu, kimseye özenmemek.
Geçen yılbaşı konsere çıktık ve herkes hayran kaldı. Narsist gibi görünmek istemiyorum ama çok iyi çaldım ve konser sonrası bir sürü tebrik vs aldım.
Sorun şu ki, üç haftadır okuldaki tüm özenti tipler beni taklite başladı. Saçlarım doğal kızıl, hep bu yanımla da gurur duydum. İki hafta önce birden görmeye başladım. Yok boyamış, yok kına yakmışlar, baya esmer tenle bile kızıl gezmeye başlayanlar oldu. Yıllardır bayıla bayıla taradığım saçlarımı yolma isteği uyandırttılar bende
Kıllanmaya başladım tabii ama, yok artık cansu abartıyorsun dedim içimden kendi kendime. Kuruntuya başladım.
Sonra bu arkadaşlar birden bana bass gitarımın markasını falan sormaya başladılar. Hayır bir de bas gitar ne onu da bilmiyorlar "elektro gitar" diyorlar gitarıma. Anlatmaya çalışıyorum "bakın bu bas kontrbastan gelir" falan diye "e ne fark eder gitar işte" diyorlar iyice köpürüyorum.
Hiç dinlemediği halde R. E. M., Led Zeppelin tişörtleri giyme modası başladı onu hiç sormayın.
Ne yapacağım ben? Gerçekten özenti tiplerin idolü veya erkeklerin dikkatini çekmek istediği için taklit ettiği insan ben olmak istemiyorum. Ama sinirlenmemek elde mi?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Başkası olsa herkes baba özeniyo diye gururlanır sen niye bu kadar rahatsız oldunki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...