Erkeklerle daha iyi arkadaş oluyorum anormal mi?

6 kişi yurtdışına gittik okul gönderdi birbirimizi tanımıyorduk 3 erkek 3 kızdık. Kızlar bana çok zıt karaktere sahiptiler. Mesela açık giyinip gece çıkarlardı sabah eve gelirlerdi falan kısacası hoşuma gitmiyordu bu durum. Ben de erkeklerle takılmaya başladım ama o kadar iyi anlaştık ki tüm gün müze gezdik, şehiri keşfettik, bisiklet kiralayıp akşama kadar gezdik her yeri. Kızlardan bin kat daha güvenilirdi hepsi. Alkol almayan biriyim kızlar içmem için yalvarırlardı onlar kızlara kızarlardı. Sonra fark ettim ki erkekler daha dürüst ve daha güvenilirler tabi hepsi için demiyorum ama kızlara oranla daha iyiler. Her zaman erkeklerle daha iyi anlaşırım onlar da beni normal erkek arkadaşı gibi görürler. Ama şöyle bir durum var bazı kız arkadaşlarım bu normal değil diyorlar. Yıllardır arkadaşım olan erkekler var ama altında başka şeyler vardır diye düşünüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda, normal değil mi bunlar?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bana göre anormal değil bu kafa yapıysıyla alakalı demekki karşı cinsle daha uyumlu ya ne geliyosa başımıza hemcinslerimizden gelmiyormu? boşver en iyisini yapmışın ortamın güvenli cevreyse en iyisi

1|0
    0|0
    • Aynen zaten erkek gibiyimdir biraz daha iyi anlaşıyorum yani neden yanlış anlaşılıyor anlamıyorum. Evet şimdiye kadar en büyük zararı kızlar verdi bana.

• Kural böyle ya bu kız milleti hep aynı :D

Erkekler Ne Diyor 6

• bende kızlarla daha iyi arkadas oluyorum

1|0
    0|0
  • erkekle kız arkadaş olamaz. bir anlamadınız

0|0
    0|0
    • Oluyor işte gayette iyi arkadaşız.

• İnsanın fikri neyse zikride odur sen tanıştığın her kıza o gözle bakarsan herkesi aynı sanırsın. Senin gibiler uzak olsun çevremden başka bir şey istemem.

• abaza değilim ama kıskancım bana ters o sizin aranızda beni ilgilendirmez hadi kolay gelsin

• en güzelini yapmışsın o kızlarla takılsaydın coktan bozmuştun kendini :)

0|0
    0|0
    • Yine bozulmazdım çünkü çok iradeliyimdir ama çok sıkılırdım hiçbir şey güzel olmazdı benim için.

• bilemezsin yeğen meyveyi soymadan içinden ne çıkacağını :)))

• Sen erkeklerle takıl düzgün kalmak için boşver kızları

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşlarım da var ama erkeklerle daha sorunsuz bir arkadaşlığım var.

• Her eve lazım arkadaşsın yani :D

• Onlarda öyle diyorlar :) iyi geceler.

• Her erkek bir değil tabi :)
    Güvenmek gerek bazen
    Senin gibi

1|0
    0|0
    • Tabii ki değil zaten anlaşılıyor kısa sürede ne oldukları yani ben anlıyorum rn azından ona göre davranıyorum.

• Benimde birçok kız arkadaşım kız dostum var :)

• Anormal çünki onları saf görüyorsun o yüzden. Kendi kulavarından bir safla daha iyi anlaş.

0|0
    0|0
    • Ya tabii ki öyle kız arkadaşımda çok dostum diyeceğim ama yurtdışında sadece onlar vardı çevremde ve hiç pişman değilim.

• Erkeklerle samimiyet farklıdır adamlarla samimiyet farklıdır. Bunun ayrımını sen yapsan çevre yapmaz anlıyormusun.

• Çevremin dediği umrumda olmadığına göre sorun yok ailem bana inansın yeterli.

Kızlar Ne Diyor 3

• Vardirda abarti bir sey oldugunu sanmiyorum. Ben kizlarla degil erkekle anlasiyorum valla.

1|0
    0|0
    • Aynen ama bir tutturmuşlar kızla erkek arkadaş olmaz diye.

• Bana da gayet normal geliyor tamamen zihniyetle alakalı. Doğuda karşı cinse genelde direkt sevgili vb. gözle bakıldığı için inanmıyorlar. Çevre ne der diye takmadığıma göre problem yok :D

• Kimin yaninda rahat ediyorsan oyle devam et abim ama yinede insan. Dikat et

• Normal. Benim de yurttaki oda arkadaşlarımdan başka kız arkadaşım yok

1|0
    0|0
    • Aynen benimde öyleydi okuldakiler hep erkekti ama kızlara oranla kat kat daha iyi arkadaşlar.

• Kızlardan iyi diyeceğim iki tane arkadaşım var onlardan biri aşırı alıngan diğeri de çok asabi. Ama erkeklerle hiç böyle sorunlar olmuyor temiz.

• Bende öyleym gayet normal

1|0
    0|0
Yükleniyor...