Hayatınızda veya site içerisinde sizleri taklit etmeye çalışan insanlar var mı?

Sizin gibi olmaya çalışan, sözlerinizi çalan, bir nevi bilgilerinizin hırsızı olan sizden izinsiz sözlerinizi paylaşan, yazdığı Bencelerde sizlerin izni olmadan isminizi dahi kullanmadan yayınlayan, üzerine teşekkür dahi etmeyen kısacası size benzemek için hırs yapan kişiler var mı? :)

Hayatınızda veya site içerisinde sizleri taklit etmeye çalışan insanlar var mı?

Güncellemeler:
Çekememezliklere kurban giden Egemen Bağış hakkında yazılanlar;

hemen her haltı eleştirmeyi kendine şiar edinmiş 4 dili anadili gibi konuşup şekspiri orjinal metninden anlayabilmiş bir kısım türk gencimiz şu yazdığım satırları okuduktan sonra gözlerini kapatıp yüksek sesle bir tekrar etmeyi denesin önce...

sonra da arada verdiği esleri, çıkarttığı ııı seslerini bir saysın demişler madem bu konulara kadar geldiniz buyurun size kapak gibi bir cevap.

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bılmıyorum sıtede 1-2 tane kanks dıen gordum kanks

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda çok muzdaribim, hem sorularım hem bencelerim sürekli taklit ediliyor. Taklit edilmesi sorun değil taklit ettiğini kabul etmemeleri üzücü.

1|0
    0|0
    • O zaman sen çok başarılı olmalısın zaten taklitçiler bunu kabul etmez onlar özgün olmayı seçerler (!) ne mutlu ki başarıların, zekan fark ediliyor bu durumda çekemeyenler anten taksın diyoruz :)

• Eig için teşekkür ederim :)

• Rica ederim hak ettin :)

Erkekler Ne Diyor 6

• var olmaz mı

1|0
    0|0
  • bilmiyorum vardır belki

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Ya bize tur bindirmislerse?

0|0
    0|0
    • Hırsızlıkla mı senin üzerinden sana tur bindiren insanlar çok şanslı olmalı iyi bir örneksin insanlık adına diyebiliyorum. :)) Taklitler her zaman aslını yaşatmak için vardır ve kalıcı değillerdir aslolan hep yaşatılır :)

• Egemen bagismis gormemistim m k 😂

• Söz Egemen Bağış'ın değil ayrıca küfür neden ediyorsun yiyorsa gidip adamın sosyal paylaşım sitelerinde bunu yap burada bu numaralar tutmuyor.

• Eğemen Bağışı takip edenler bu gün ne ayet sallar diye takip ediyordur.

0|0
    0|0
    • Söze bakacaksın konu Egemen Bağış değil. Soruyu iyi okuyun. ://

• konu eğemen bağış değilse sadece sözü yazabilirsin reklam yapmayın.

• Siz sorumu okuyun önce reklam yapmıyorum bu adamı da ne çok kıskanan var beni kıskandıkları gibi :)))

• Rolmodel olduğumu sanmıyorum 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Site içinde var mı bilmiyorum ama hayatımda var. Bana hep fikir soran sonra fikrimi alıp uygulayıp bir de kendi düşünmüşte yapmış gibi bana anlatan biri var.

1|0
    0|0
    • Böyle insanları hayatında fark ettiğin an çıkar yoksa bu durum seni ileride üzebilir. Onlar takıntılı kendilerini senin yerine koyan insanlardır bir tık ötesi hastalığa dönüşebilir Allah yardımcın olsun

• teşekkür ederim.

• Rica ederim :)

• Bana benzemesinler bence hic hayirli degil.

1|0
    0|0
    • Benzerlerin türeyecek yakında ben eminim belki çoktan türediler fakat sen fark etmiyor olabilirsin ama bildiğim tek şey var bu sitede en fazla kıskanılan kişi sensin :)

• Evet incinmek kolay sitede 😊alistik aslinda tekrar sagol canim.

• Aynen haklısın :) rica ederim :)

• kızla kavga etmiştim sinirden :d

1|0
    0|0
  • olmaz mı doluu

1|0
    0|0
  • var ama 2 kişi sadece

1|0
    0|0
  • burası sadece bir site çok büyütmemek lazım

0|0
    0|0
    • İnsanların kişiliklerini yansıttıkları bir site evet. Genelde böyle diyenler siteyi daha çok ciddiye alanlar oluyor. Teşekkür ederim görüşün için aylardır bana tatava yapanlara birkaç gönderme yapmışız çok mu :))

Yükleniyor...